>

KÜLTÜR-SANAT

Béla Tarr Atölyesiyle Antalya Film Forum’da!

Yeni nesil yönetmenlere öncülük etmesiyle ve bu konuda verdiği eğitimlerle tanınan Macar yönetmen, Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında özel bir atölye düzenlemek üzere Türkiye’ye geliyor.
 
   
 
 
     

Béla Tarr tarafından seçilecek 10 yönetmen, 22 Eylül - 3 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek atölyeye katılma fırsatı bulacaklar. “Forum Atölye: “Béla Tarr ile Film Yönetimi” adıyla Antalya Film Forumda yerini alan atölyede katılımcılar, 10 günde 10 kısa film çekecek. Atölye süresince katılımcılara uygulamaya yönelik yaklaşımla yol gösterecek olan Béla Tarr; yönetmenlerle kişisel bilgi ve deneyimlerin de paylaşıyor olacak. Her katılımcının ayrı ayrı bireysel geçmişini ve artistik yaklaşımlarını göz önünde bulundurarak , onlara film yapım süreci boyunca rehberlik edecek.

Tüm konaklama, ulaşım masrafları ve ekipman ihtiyaçlarının Antalya Film Forum tarafından karşılanacağı atölyeye başvurular 17 Ağustos’a kadar devam ediyor. Atölyeye dair bilgi almak için antalyaff.com ve başvuru için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHv3RVIHkCArWQGX1SWY5hKSvWxIHwhAp95rHNZNzLSwioJA/viewform


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>