>

KÜLTÜR-SANAT

Besidos’tan Kasım Ayında 2 Gece Tam Gaz Eğlence!

Amerika’lı genç yetenek Emily Elbert konserinin ardından şimdi de Almanya’dan Besidos Baykuş sahnesini coşturacak.
 
   
 
 
     

Ülkemizi ilk defa ziyaret eden Alman grup Besidos, 25-26 Kasım tarihlerinde Beyoğlu Baykuş’ta.

Besidos’un sesini bildiğimiz müzik tarzı kalıpları içinde tarif etmek pek mümkün değil. Zaten onları bu kadar özel kılan da bu kalıplara sığmıyor olmaları. Rock, Pop, Folk, Balkan, Polka… Hepsi iç içe ve hiçbiri orada değil.

Geçtiğimiz ay albüm lansmanını yapan grup, kendine özgü müzik tarzı ile hepimizin bildiği eski şarkıları kendilerine özgü pervasız stilleriyle, daha önce duymadığımız şekilde yorumlayacak.GRUP ÜYELERİ:

Hüseyin Köroglu (Vokal/Gitar), Rafet El Roman, PhunkMob gibi isimlerle çalışan Hüseyin, “WhatzUp” etiketiyle 4 albüm çıkardı.

Wendelin Hejny (Vocal/Bass), Müzik ve turne hayatına Silent Faces ve prodüktör Axel Henniger(Camouflage) ile başladı. Bu dönemde 3 albümün ardından Joe Cocker, Meat Loaf, Tito & Tarantula gibi isimlerle Avrupa çapında büyük konserlere konuk sanatçı olarak dahil oldu. Session Bascı olarak Mr.Vain, Right in the Night, Jam& Spoon, Culture Beat, DiggaRas projelerinde yer aldı.

Daniel Malkmus Keman/Mandolin/Gitar): Common Spring, Trio Infernale ve PhunkMob gruplarında müzik yapan Daniel, 20 yildan beri müzik dünyasının içinde.

Peter Zettl (Percussion, Davul/Vocal): Avustralyalı Grup Nocturn, Concrete Jungle, Holefull of Love, Nopise Katzmann gibi gruplarla çalışan Peter, çeşitli plak ve albüm prodüksiyonları içinde de yer aldı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>