>

KÜLTÜR-SANAT

CAN BONOMO ‘Akustik’

Can Bonomo ilk akustik konseri ile GHETTO sahnesinde.
 
   
 
 
     

Eurovision'da Türkiye'yi ‘Love Me Back’ adlı şarkıyla temsil edecek olan Can Bonomo, ‘İstanbul Müziği’ olarak tanımladığı şarkılarını 6 Nisan akşamı ilk kez akustik olarak GHETTO'da çalacak.

Geçtiğimiz yıl ilk albümü ‘Meczup'u yayınlayan Can Bonomo’nun müziği, alaturka nağmeler ile pop rock ve indie sound’un birleşimi. İlk albümünün yanı sıra Eurovision şarkısı ile de büyük beğeni toplayan Can Bonomo'nun kendine has müziğini farklı bir yorumla GHETTO sahnesine taşıyacağı bu özel konseri kaçırmayın.

Neler Yaptı?

Bilgi Üniversitesi’nde Sinema-Televizyon Bölümü’nde okudu.
Radyo Klas, Number One FM, Radio N101, Number One TV ve MTV’de programlar yaptı.
Irwin Welsh’in Porno adlı kitabının ilk yaprağına sardığı demosunu Can Saban’a göndermesinin ardından ilk albümünün çalışmalarına başladı.
Müziğin yanı sıra illüstrasyon, logo ve grafik tasarım da yapan Can Bonomo, ilk albümünün artwork’lerini de bizzat kendisi yaptı.

Meczup Hakkında:

 Biri hariç ‘Meczup’taki tüm parçaların sözü ve müziği Can Bonomo imzasını taşıyor. Düzenlemeler ise aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü ve müzik direktörlüğünü üstlenen Can Saban’a ait. Parçaların mix ve mastering’i Ali Rıza Şahenk tarafından yapıldı. TheFatLab’de kaydedilen ‘Meczup’, We Play etiketiyle yayınlandı.

Etkinlik: Can Bonomo “Akustik”
Tarih: 6 Nisan Cuma
Konser: 22:30
Ücret: 40 TL – 30 TL (öğrenci)

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>