>

KÜLTÜR-SANAT

Carla Bruni İstanbul Konser Biletleri Satışa Çıktı!

‘French Touch’ albümünün tanıtım turnesi kapsamında ilk defa İstanbul’da olucak.
 
   
 
 
     

Gelmiş geçmiş en güzel First Lady’lerden biri olan Carla Bruni, yeni çıkartacağı ‘French Touch’ albümünün tanıtım turnesi kapsamında, 73 Organizasyon ve Piu Entertainment organizasyonu ile 13 Aralık’ta Zorlu PSM’ye geliyor.

“ENJOY THE SILENCE’ ı hiç böyle dinlemediniz!!

Ekim 2017’de çıkacak olan albümde “Enjoy The Silence”dan “Highway to Hell”e, tüm zamanların en sevdiği şarkılarını seslendiren Bruni, 90’larda yayınlanıp klasik hale gelen parçaları zarifçe yorumluyor ve ortaya çıkan tam anlamıyla bir “Fransız Dokunuşu’’ oluyor.

Grammy Ödüllü efsane prodüktör David Foster’ın, 90’ların en büyük şarkılarına Carla Bruni için yaptığı özel aranjeler, Bruni’den İngilizce şarkılar duymak kadar büyülüyor dinleyicileri. Ikilinin Paris’te bir akşamüzeri tek gitarla şarkıları yorumlamasıyla başlayan ‘French Touch” yolculuğu, bu hit eserlerin sıcak, zengin melodiler ve en az orijinalleri kadar evrensel bir cazibeye bürünmesiyle etkileyici bir albüm haline geliyor.

Çocukluğunda keman, gitar ve piyano dersleri almış zarif sanatçı Carla Bruni, tüm eserlerini bestelediği, sözlerini yazdığı, gitarı çaldığı ve seslendirdiği Quelqu’un m’a dit isimli ilk albümünü 2002 yılında yayınlayarak herkesi kendine hayran bırakmıştı. İngiliz şiirlerini müzikle buluşturan 2007’deki No Promises, 2008’deki Comme si de rien n’était (As If Nothing Happened) ve 2013’teki Little French Songs da dahil olmak üzere 4 albümü bulunan Bruni, dünya genelinde 3 milyondan fazla albüm satışına ulaşmıştı.

Merakla beklenen konserin biletleri satışa çıktı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>