>

KÜLTÜR-SANAT

Cem Adrian “Siyah Bir Veda Öpücüğü” İçin İlk Jolly Joker İstanbul Sahnesinde!

Albümünü tek tek siyah rujla öpen Cem Adrian yeni albümü raflardaki yerini aldı!
 
   
 
 
     

Yeni albümünün İstanbul lansmanı konserini 5 Ekim 2012, Cuma akşamı Jolly Joker İstanbul’da verecek olan Adrian; yeni albümünden parçaları hayranları için seslendirecek!

Kendine özgü tarzı ve tavrı ile müzik çalışmalarına devam eden Cem Adrian; güçlü besteleri, çarpıcı şarkı sözleri ve çok özel sesiyle 12 şarkıdan oluşan yepyeni albümü “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nü 18 Eylül’de müzikseverlerin beğenisine sundu. Sanatçı, yeni albümünden parçaları, İstanbul’da vereceği lansman konserinde hayranları ile paylaşacak.

“Emir” adlı albümüyle başlayıp “Kayıp Çocuk Masalları”yla devam eden hikâyesinin son albümü olan “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nde, tüm şarkılar Adrian imzası taşıyor. “Siyah Bir Veda Öpücüğü”ndeki besteler; piyano ve keman ağırlıklı ezgileri ve etkileyici sözleriyle sanatçının özgün tarzını bir kez daha ortaya koyuyor. Albümde, Nisan ayında hayatını kaybeden, Türkiye’nin en önemli kadın müzisyenlerinden Ayten Alpman’ın Cem Adrian ile çok özel bir düeti de yer alıyor. “Hani Bazen” adlı şarkı Ayten Alpman’ın son kaydı olması nedeniyle, tüm müzik dünyası ve Cem Adrian için büyük anlam taşıyor.

Adrian’ın, prodüktörlüğünü de üstlendiği “Siyah Bir Veda Öpücüğü” albümünün tüm kayıtları sanatçının kendisi tarafından gerçekleştirildi. Stil ve tema çalışmasının Cem Adrian ve Hümeyra Uçan tarafından yapıldığı albümün fotoğraf çekimleri ise, Boğaç Dalkıran ve Semih Kanmaz tarafından gerçekleştirildi. Albümün, Burak Ertaş yönetmenliğinde “Yalnızlık” şarkısına çekilen, ikinci klibi ise önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

Alışılmışın dışında, cesur tarzı ve benzersiz müzik yeteneğiyle her geçen gün artan bir hayran kitlesi edinen Cem Adrian’ın yeni albümü “Siyah Bir Veda Öpücüğü”; Dokuzsekiz Müzik Yapım etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.

Cem Adrian’ın 5 Ekim 2012, Cuma akşamı Jolly Joker İstanbul’da gerçekleşecek lansman konserinin kapı açılış saati 22:00. Konser biletleri, Biletix’ten ve Jolly Joker İstanbul gişesinden temin edilebilir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>