>

KÜLTÜR-SANAT

Cem Yılmaz Çok Sevilen “Erşan Kuneri” Senaryolarıyla İnkılâp Kitabevi’nde!

Sinema dünyasının en komik adamlarından Cem Yılmaz, dijital platformda büyük beğeni toplayan dizisi “Erşan Kuneri”nin senaryolarını iki kitapta topladı.
 
   
 
 
     

İnkılâp Kitabevi imzasıyla okurlarının karşısına çıkan “Erşan Kuneri”, tadı damakta bırakacak bir okuma vadediyor.

Yıllardır sinemanın güldüren yüzü olarak başarılı yapımlara imza atmasının yanı sıra senaryolarını da okurlarıyla paylaşan Cem Yılmaz, bu kez “Erşan Kuneri” meraklılarıyla buluşuyor. Dijital platformda seyircinin yoğun ilgisini kazanan “Erşan Kuneri”nin senaryoları, iki kitap hâlinde okurlarıyla buluşuyor.

İlk bölümünde Erşan ve arkadaşlarının yaşadığı dramın, ikinci bölümünde ise çektikleri filmlerin yer aldığı “Erşan Kuneri”, Cem Yılmaz’ın uzun yıllar önce kurguladığı bir dünyadan çıkıp geliyor. 1981 yılında karşılaştığımız Erşan’ın, iki yılda başına gelenleri anlatan seride, aslında 1969’dan sonra neler olduğu bilinse de Cem Yılmaz’ın büyülü dünyası, okurlarını da zamanda heyecanlı bir yolculuğa çıkarıyor.

Hayalperest dünyasıyla önce seyircisini etkileyen “Erşan Kuneri”, İnkılâp Kitabevi imzasıyla da filmin iç yapısını gözler önüne seriyor. Serinin sekiz bölümünün yer aldığı senaryolardan oluşan iki ciltlik kitap, günlük hayatın yorgunluğundan uzaklaştıracak bir anlatı hazzı yaşatıyor.

Künye
Yayın Direktörü: Mehmet Bozkurt
Editör: Gökçe Şenoğlu
Fotoğraflar: Yiğit Eken
Kapak Tasarım: Şenol Alanbay
Sayfa Tasarım: Şenol Alanbay
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>