>

KÜLTÜR-SANAT

Dans Müziği Fenomeni David Guetta İstanbul’a Geliyor!

On beş milyon albüm satışıyla milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden dans müziğinin fenomeni 4 Mayıs’ta KüçükÇiftlik Park`da...
 
   
 
 
     

Bugüne kadar Chris Willis, Fergie ve LMFAO ile "Gettin' Over You", Nicki Minaj ile “Turn Me On”, Kelly Rowland ile “When Love Takes Over” ve Sia ile artarda gerçekleştirdiği “Titanium” ve ‘’She Wolf’’ gibi hitleriyle Amerika ve İngiltere müzik listelerinde 1 numaraya yükselen, Grammy dahil sayısız ödülün sahibi ünlü Fransız DJ ve prodüktör DAVID GUETTA ile buluşmak için geri sayım başladı.

GUETTA performansı öncesi, Türkiye’nin en iyi DJ’lerinden Suat Ateşdağlı ve “Private Love” klibiyle ulaştığı 33 milyon izlenilirliğin yanı sıra çeşitli ülkelerde sergilediği performanslarla yurt dışında da adından söz ettiren Emrah İş DJ setinin başında olacak.

OPET’in ana sponsoru olduğu etkinlik, Mercedes Benz, Casio G-Schock, Tadelle ve Metro FM’in destekleri ile düzenlenecek.

Organizasyonu Unilife ve Volume Up tarafından geçekleştirilen etkinliğin, fiyatları 130.- TL ile 600.- TL arasında değişen biletleri Biletix’te.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>