>

KÜLTÜR-SANAT

Disko Geceleri Başlıyor!

Psikolog Dj Cenk Erdem’in, “Psycho Disco” adını verdiği ve ruh halini yükselten en büyük disko klasiklerini seçtiği partilerinin sezon açılışı 19 Eylül’de gerçekleşiyor.
 
   
 
 
     

Ünlü Hip hop ve R&B mekanı Riddim Club ‘ta 19 Eylül Cumartesi prömiyeri gerçekleşecek “Psycho Disco” partisinden itibaren Perşembe geceleri R&B ve Hip Hop müziklerine gece yarısı disko havası da ekleniyor olacak.

“Unutmak için dans et” sloganıyla 70’ler, 80’ler, 90’lar ve günümüzün en iyi disko hitlerini bir araya getirecek Erdem, 19 Eylül Cumartesi gecesi R&B ve Hip hop müziklerine gece yarısı disko havası da ekliyor olacak. "Psycho Disco” parti, son yılların en ünlü dans hitleri ve efsaneleşmiş dans klasikleri ile dertleri unutmaya çağırıyor.Erdem, daha önce Birleşmiş Milletler’in “Dünya Mutluluk günü” için dijital müzik platformu Spotify üzerinden Sony Music işbirliği ile mutluluk uyandıran şarkılar listesi hazırlamıştı. Özellikle disko klasiklerinin mutluluk uyandıran şarkılar olduğunu söyleyen Erdem, Club Riddim’a disko tadı getiriyor olacak.

Adres: RIDDIM Club
Sıraselviler Caddesi No:35/1, 34433 Beyoğlu/İstanbul

Tel: (0212) 251 2723


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>