>

KÜLTÜR-SANAT

Düş ile Yaşanmışlık

Dünyaca ünlü ressam Komet’ in sergisini kaçırmayın, 31 Ocak ‘ta sona eriyor. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Sanatla ilgileri koleksiyonerlikle başlayan Zehra Babaloğlu ve Demet Gündoğdu’nun sahibi oldukları Z&D Art Gallery’de sergi 31 Ocak 2004 tarihine kadar ziyaretçilere açık olacaktır.

Sanat dünyasında “Komet” adıyla bilinen ressam Gürkan Coşkun, 1960-1967 yılları arasında İDGSA Resim Bölümünde öğrenim gördü. 1971 yılında Paris’e yerleşen sanatçı, o tarihten beri çalışmalarını Paris’te ve İstanbul’da sürdürmektedir.İlk kişisel sergisini 1974 yılında Fransa’da Rouen kentinde açmış olan Gürkan Coşkun, 1981 yılından beri Fransa, İsviçre, Avusturya ve A.B.D. gibi ülkelerde de önemli grup sergilerine ve “Yeni Gerçekçiler” “Salon de Mai”, “Montrouge” gibi geleneksel ünlü sergilere katılmaktadır. Yapıtları yurt içinde ve yurt dışında (İstanbul, Ankara, Paris, Viyana, Lozan, Kopenhag) özel ve resmi koleksiyonlarda yer almıştır. Komet’in resimlerinde, fantazi ile gerçek, düş ile yaşanmışlık içiçedir.

Sanat dünyasında “KOMET” adıyla bilinen ressam Gürkan Coşkun’un Z&D Art Gallery’de kişisel resim sergisi açıldı. Yıllardır yağlı boya tablolarıyla birçok sergi açan KOMET bu kez suluboya tablolarını sergiliyor.

Sergide 25 adet suluboya ve 3 adet yağlıboya resim sergileniyor.

Z&D ART GALLERY TEL: 0212 236 73 80/81
ADRES: Hüsrev Gerede cad. No:112/4 Teşvikiye
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>