>

KÜLTÜR-SANAT

Emre Aydın’dan Yeni Albüm “Eylül Geldi Sonra”

Beklenen gün geldi!
 
   
 
 
     

Rock müziğin güçlü sesi Emre Aydın yeni albümü “Eylül Geldi Sonra” ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Yeni albümünde ağırlıklı olarak kendi şarkılarına yer veren Emre Aydın; Sezen Aksu ve Nazan Öncel’in de iki unutulmaz şarkısını yeniden seslendirdi.

Afilli Yalnızlık, Git, Hoşcakal, Son Defa, Beni Biraz Böyle Hatırla, Soğuk Odalar, Bu Yağmurlar gibi bir çok şarkısıyla milyonların kalbini fetheden Emre Aydın, 4. solo albümü “Eylül Geldi Sonra “ ile yine adından sıkca söz ettirecek.

Çıkardığı tüm albümler ile satış rekorları kıran Türkçe Rock Müziğin güçlü ismi Emre Aydın, yeni albümünün stüdyo kayıtlarını İsveç’te tamamladı. Düzenlemelerde Mustafa Ceceli ve Mats Valentin ile çalışan Emre Aydın; 10 şarkılık albümde 8 şarkının da söz ve müziğini yaptı. Sezen Aksu’nun “Belalım” ve Nazan Öncel’in “Geceler Kara Tren” şarkılarını da kendi yorumuyla seslendiren Emre Aydın, yeni albümüyle yine hayranlarının gönlünü fethedeceğe benziyor.

2008 yılında MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde (EMA)nde Türkiyenin En İyi Sanatçısı seçilen, ardından Liverpoolda yapılan finalde 21 ülkenin birincisini geride bırakarak “Avrupanın En İyi Sanatçısı” ödülüne layık görülen Emre Aydın ‘ın şarkıları dijital ortamda da 100 milyon adetin üzerinde hit almış durumda.

“Eylül Geldi Sonra “ Emre Aydın'ın kurduğu 565 Müzik Yapım ve DMC işbirliği ile müzik raflarındaki yerini aldı.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>