>

KÜLTÜR-SANAT

Esra Oflaz’dan Bir Gaip Cinayet Romanı: Yen!

İlk kitabı Geçit: Hikayem ve Ötesi ile uzun süre, en çok satanlar listelerine adını yazdıran iş insanı Esra Oflaz; roman türündeki ikinci kitabı “YEN” ile yeniden okuyucunun karşısında.
 
   
 
 
     

Yazar’ın bir gaip cinayet romanı olarak tanımladığı, Feridun Andaç’ın ise edebiyat danışmanlığını yaptığı, sevginin, bekleyişin ve arayışın romanı YEN Şubat ayında çıkıyor.

Yen, dünya diyarında azaplı bir mutlak kadere yeniden bedenlenen ve cinayete kurban gideceğini öğrenen roman başkahramanı Peri’nin; tekamülünün döngüsel zaman dehlizlerinde katilini arama, kaderini yeniden inşa etme ve bozyapını tamamlama macerasını anlatıyor.Okurlara kendi tekamül bozyaplarını tamamlamalarının yol haritasını bilim ile bilgelik arasında gizemli bir çizgide sunan bu sürükleyici kitap Şubat ayında Doğan Novus tarafından yayıma hazırlanarak, tüm kitapevlerinde ve online satış mağazalarında yerini alacak.

“Bu roman sihir içeriyor sende çoklu algılı hatırlayacak, duyusal olacak, ruhunun şecerecesine ulaşacaksınız. Ruhun dürtüsünü yolladı benliğine, bu kitap eline geçti, bırak esrarengizleştirsin seni. Şimdi niyetini et, dikkatini ver ve sihir işlemeye başlasın.” Esra Oflaz – Yen, Önsözden

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>