>

KÜLTÜR-SANAT

Fatih Erkoç - Kerem Görsev Trio ile Küçükçiftlik Bahçe’den Şehre %100 Akustik Caz Melodileri Yayılacak!

KüçükÇiftlik Park’ın %100 Akustik serisinin son konserinde, canlı performanslarıyla adeta efsaneleşen Fatih Erkoç - Kerem Görsev Trio, 26 Haziran Pazar akşamı KüçükÇiftlik Bahçe’de zengin repertuarıyla caz müzik tutkunlarını büyüleyecek.
 
   
 
 
     

URU ve Art-İst Organizasyon tarafından düzenlenen ve kapı açılış saati 20.00 olan konserin biletleri Biletix’te!

İstanbullular, eğlencenin rakipsiz adresi KüçükÇiftlik Park’ın %100 Akustik serisiyle en sevilen yerli müzisyenlerin şarkılarını bu kez de akustik versiyonlarıyla dinliyorlar.

%100 Akustik serisi kapsamında 26 Haziran 2022 Pazar akşamı KüçükÇiftlik Bahçe’ye Fatih Erkoç - Kerem Görsev Trio konuk olacak. Türkiye’nin en güçlü seslerinden ve en önemli müzisyenlerinden Fatih Erkoç ile ülkemizin önde gelen caz piyanistlerinden Kerem Görsev, birlikte hayata geçirdikleri caz projesi kapsamında farklı sahnelerde müzikseverlerle buluşuyor. Fatih Erkoç - Kerem Görsev Trio konserde; The Lady From Istanbul adlı canlı performans albümlerinde yer alan Fly Me to the Moon, What a Wonderful World, Secret Love, Moon River gibi klasiklerin yanı sıra Görsev’in kendi bestelerinin de yer aldığı geniş bir repertuarı yorumlayacaklar. İki usta müzisyene kontrbasta Volkan Hürsever, davulda ise Ferid Odman eşlik edecek.

URU ve Art-İst Organizasyon tarafından düzenlenen %100 Akustik konserlerinin biletleri Biletix’te!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>