>

KÜLTÜR-SANAT

Gökhan Özen Sony Music ile Anlaştı

Los Angeles`da hazırlamakta olduğu ve 2018 yazında çıkaracağı merakla beklenen yeni albümü öncesi ilk proje olarak "Yanlış Numara 2018"i Sony Music etiketiyle yayımlıyor.
 
   
 
 
     

2017'nin son günlerinde Amerika'dan Türkiye'ye dönen Gökhan Özen ve Sony Music Türkiye Genel Müdürü Şemsettin Göktaş, Özen'in yeni projeleri için sözleşme imzaladı.

Ünlü sanatçı, ilk olarak sözü, bestesi ve düzenlemesi kendisine ait olan, kayıtlarını Amerika'da yaptığı yeni şarkısı "Yanlış Numara 2018"i 19 Ocak'da Sony Music etiketiyle yayımlıyor.Gökhan Özen Yönetmenliği Sevdi

Hollywood’da Yönettiği III. Video Klip “Yanlış Numara 2018”


"Yanlış Numara 2018" in video klibi için yine Hollywood'da yönetmen koltuğuna oturan Gökhan Özen, Los Angeles ve Las Vegas arasındaki kurak çöllerde film gibi bir video klibe imza attı. Amerikalı model Hannah Linderman’in Gökhan Özen’e eşlik ettiği video klip, 48 derece sıcakta ve 18 saatte çekildi. Nefes almakta zorlanılarak yapılan çekimlerde Gökhan Özen, hem yönetmenlik yaptı hem de kamera karşısına geçti. Ünlü sanatçının Amerika’daki ekibiyle “Eski Defter” ve “Değişir Dünya”dan sonra çektiği üçüncü klip olan “Yanlış Numara 2018” 8K tekniği ile çekilen ve Türkiye’de yayınlanan ilk video klip özelliğini de taşıyor.

Gökhan Özen ve Sony Music İşbirliği Müzik Sektörüne Yeni Bir Soluk Getirecek

Gökhan Özen; "Yanlış Numara 2018" bir başlangıç. Sony Music etiketi ile 2018 yazında 12 yeni şarkıdan oluşan yeni albümümü sevenlerimle paylaşacağım. Bunun yanı sıra Sony Music ile beraber önümüzdeki dönemlerde yeni, genç star adayları üzerinde de çalışma kararı aldık. Gençler sıkı durun." diyerek müjdeli haberler verdi.

Gökhan Özen’in yeni teklisi “Yanlış Numara 2018” Sony Music etiketiyle 19 Ocak 2018 cuma günü tüm dijital platformlarda yayında.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>