>

KÜLTÜR-SANAT

Güliz Ayla’nın Yeni Heyecanı ‘’An’da’’

Türkiye’de son yıllarda hızlı yükselen müzisyenlerden, 2022 yılında yayımladığı Al Yorgun Kalbimi sonrası yeni teklisi ‘’An’da’’yı; Pasaj&Garaj Müzik etiketiyle 2 Haziran Cuma günü tüm dijital dünyada yayınlıyor.
 
   
 
 
     

Sözleriyle, müziğiyle, tavrıyla ilk günden itibaren kimsenin gölgesinde kalmadan, özgün ve güçlü bir çıkış yakalayan Güliz Ayla, yeni teklisi An’da ile başarılarına katkı sağlamaya devam ediyor.

Sözü ve müziğini aynı zamanda düzenleme ve prodüktörlüğünü de yapan Cihad Selamlar ile hazırlayan Güliz Ayla, şarkının video klibi ve yeni imaj fotoğraflarında Halil Güzel’le birlikte çalıştı.

Hayatını dolu dolu müzikle geçiren, albüm yerine artık dijital dünyanın işleyişine uygun olarak tekli şarkıları dinleyicisine sunan Güliz Ayla, ‘her seferinde ilk albümünü yayınlıyormuş gibi heyecanlı olduğunu dile getiriyor.

An'da bir aşk şarkısı, naif bir dille aşk hakkında bir şarkı. Kullanılan dizeler nedeniyle bir film müziği gibi sıcak. Akustik algının baskın olması, müziği sözleriyle uyumlu hale getirerek şarkının içine hapsolmanızı sağlıyor.

Söz ve Müzik: Güliz Ayla, Cihad Selamlar
Düzenleme, Prodüktör: Cihad Selamlar
Akustik ve Klasik Gitar: Ömercan Özüaydın
Bas Gitar: Toygar Ersoy
Yaylılar: İstanbul Strings
Keyboards, Drum Sampling: Cihad Selamlar
Vokal Kayıtları: Blue Kite Audio
Yaylı Kayıtları: Stüdyo Bahadır
Mix: Murat Bulut
Mastering: Çağlar Türkmen


https://www.youtube.com/watch?v=mNy3g3ZIBfY&feature=youtu.be

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>