>

KÜLTÜR-SANAT

Hayatınızı Değiştirecek Öyküler 2

Umutsuzluğa düştüğünüzde ya da hayatın kargaşası içinde kaybolduğunuzu düşündüğünüz bir anda yardımınıza koşan bir dost eli gibi sarıveriyor sizi öyküler.
 
   
 
 
     
Hayatınızı Değiştirecek Öyküler II, yine sıcacık, umut veren, yaşama sevinci aşılayan hikayelerle dolu. Umutsuzluğa düştüğünüzde ya da hayatın kargaşası içinde kaybolduğunuzu düşündüğünüz bir anda yardımınıza koşan bir dost eli gibi sarıveriyor sizi öyküler. Kimi zaman hüzünlü bir yolculuk kimi zaman kırlarda dolaşan kelebekler kadar hafif ve eğlenceli...

Uyuşturucu bağımlısı adamın, çocuklarından birisi de uyuşturucu bağımlısıdır ve hapishanede yatmaktadır. Diğeri büyük bir şirketin genel müdürüdür. Olay, gazetecilerin ilgisini çeker ve bu adamla söyleşi yapmaya giderler.

Söyleşi sırasında adam, asla oğullarına farklı muamele yapmadığını söyler. Çünkü ikisiyle de hiç ilgilenmemiştir. Gazeteciler, önce hapisteki oğlunu ziyaret eder ve ona niçin bu durumda olduğunu sorarlar. Cevap üzücü, fakat bir o kadar da açıktır. "Babamı tanıyorsunuz, başka ne yapabilirdim ki?"

Olayın ilginç yönü, şirket yöneticisi olan oğlunun düşüncesidir: Gazeteciler onunla da röportaj yaparlar ve ona da nasıl bu duruma geldiğini sorarlar: Cevap çok ilginçtir: "Babamı tanıyorsunuz, başka ne yapabilirdim ki?"

Yayınevi : Neden Kitap
Yazarı : Hakan BÜYÜKDERE
Fiyatı : 2.9 YTL
Basım Yeri / Tarihi : Istanbul / 2005 - Şubat

------------------------------------------------------------------------------

COSMOTURK'Ü 5 ARKADAŞINA TAVSİYE EDEN 10 ŞANSLI COSMOTURK OKURU "HAKAN BÜYÜKDER'NİN "HAYATINIZI DEĞİŞTİRECEK ÖYKÜLER II" KİTABINI KAZANIYOR.

KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!...------------------------------------------------------------------------------

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>