>

KÜLTÜR-SANAT

Heyecanla Beklenen “Birlikte Söylüyoruz” Konserinin Yeni Tarihi Belli Oldu

Türkiye’nin ünlü sanatçıları, Bir Dilek Tut Derneği için bir araya geliyor.
 
   
 
 
     

Eylül ayı için planlanırken, ülkemizde yaşanan acı olaylar nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen yardım konseri, 12 Ekim’de İTÜ Stadyumu’nda gerçekleştirilecek.

Derneğin iyi niyet elçisi olan Sinan Akçıl, heyecanla beklenen bu konser için sanatçı dostlarını bir araya getiriyor. Biletleri Biletino üzerinden satışa sunulan ve Tahincioğlu Holding ana sponsorluğunda gerçekleşecek ‘Birlikte Söylüyoruz’ konserinin organizasyonunu Akçıl Prodüksiyon ve Dejavu Organizasyon yapıyor.

Türkiye’nin ünlü sanatçıları, Bir Dilek Tut Derneği için düzenlenen “Birlikte Söylüyoruz” konserinde bir araya geliyor. Eylül ayı için planlanırken ülkemizde yaşanan acı olaylar nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen konserin tarihi 12 Ekim olarak netleşti. İstanbul Teknik Üniversitesi Stadyumu’nda gerçekleştirilecek olan yardım konseri kapsamında Bir Dilek Tut Derneği’nin iyi niyet elçilerinden biri olan Sinan Akçıl, sanatçı dostlarını bir araya topladı. Atiye, Bedük, Ferhat Göçer, Mabel Matiz, MaNga, Sinan Akçıl ve Volga Tamöz gibi Türkiye’nin önde gelen sanatçıları bu kez “Birlikte Söylüyoruz” adlı bu sosyal sorumluluk projesi için şarkılarını seslendirecekler. Sanatçıların her biri konserde 3-4 parça söyleyecek. Heyecanla beklenen konser, hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocuklara umut vermek ve dileklerini gerçekleştirmek amacıyla düzenleniyor. Çocuklar, konserden elde edilecek gelirle hayallerine bir adım daha yaklaşacak.

Bir Dilek Tut Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Eda Aroyo gerçekleştirilecek etkinlikle ilgili şu açıklamayı yaptı. ‘’ İyi niyet elçimiz Sinan Akcıl’ın öncülüğünde tüm sanatçı dostlarımızın derneğe katkı sağlamak için başlattıkları bu organizasyon, önce bize umut verdi. Umuda çok ihtiyacımız olan bu dönemde, çok sayıda sanatçının katılımıyla düzenlenecek bu konserle hasta çocuklara umut aşılanması hedefleniyor. Ne kadar çok kişi bilet alarak bu organizasyonu desteklerse, o kadar çok çocuğa ulaşma şansımız olacak. ‘’

Etkinliğe sosyal sorumluluk projelerine önem veren bir çok şirket katkıda bulunuyor. Şirketler, sponsor olmalarının yanı sıra yaptıkları toplu bilet alımlarıyla konserin geniş kitleler tarafından duyulmasına destek sağlıyorlar. Öte yandan, bireysel olarak projeye katkı sağlamak isteyen kişiler, sahne alacak şarkıcıların hayran kitleleri ve üniversite öğrencileri de konsere büyük ilgi gösteriyor. Bu konserin en büyük farklılığı; seyircilerin, konserin daha geniş kitleler tarafından duyulması için kendiliğinden oluşan katkıları oldu.

Tahincioğlu Holding ana sponsorluğunda gerçekleşecek ‘Birlikte Söylüyoruz’ isimli konserin organizasyonunu Akçıl Prodüksiyon ve Dejavu Organizasyon üstlendi. Konser biletleri Biletino üzerinden satışa sunuldu.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>