>

KÜLTÜR-SANAT

“İkinin Biri” Oyunu Tam Not Aldı!

Ünlü oyuncular Tamer Karadağlı, Volkan Severcan ve Zeyno Günenç’in başrollerini paylaştığı İkinin Biri oyunu İstanbullu tiyatroseverlerle buluştu.
 
   
 
 
     

Dev kadrolu oyunda, kahkaha fırtınası yaşandı.

Kadrosunda; Tamer Karadağlı, Zeyno Günenç, Volkan Severcan, Zuhal Yalçın, Sefa Zengin, Haluk Özenç, Esra Sönmezer, Bora Severcan, Hacı Ali Açıkgöz, Rabia Armağan’ın yer aldığı İkinin Biri oyunu, geçtiğimiz akşam İstanbullu tiyatroseverlerle buluştu.

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İkinin Biri ekibi, çok heyecanlı olduklarını dile getirdi. Uzun bir aradan sonra tiyatroya dönmenin mutluluğunu yaşayan Tamer Karadağlı ve Zeyno Günenç ise “Bizim için zor bir karar oldu; ama iyi ki tiyatroya dönmüşüz. Çok güzel bir ekiple, çok güzel bir oyun oynuyoruz” dedi.

Volkan ve Bora Severcan kardeşlerin kurucusu olduğu Tiyatro Sahnekarlar’ın dev kadrolu oyunu, izleyenlerden tam not aldı.
Oyunu izleyenler arasında; ünlü senarist Birol Güven, eşi Burcu Güven ve kızı Öykü Güven,Bora Tekay, Erhan Ertürk, Şenay Lambaoğlu, Yeşim Alıç, Süleyman Yağcı, Aydın Sarman gibi ünlü isimler de vardı.

Bakan yardımcısının eşiyle birlikte kaldığı otelde bakanlıktaki sekreter ile yaptığı aşk kaçamağına özel kalem müdürü, otel çalışanları ve beklenmedik misafirlerin dahil olmasıyla yaşanan karmaşayı komik bir dille anlatan oyun, salonda kahkaha fırtınası estirdi.

Yönetmenliğini Bora Severcan’ın üstlendiği oyunun sonunda, salonu hınca hınç dolduran tiyatroseverler oyuncuları dakikalarca ayakta alkışladı.

“İKİNİN BİRİ” OYUN TAKVİMİ:

22 MART İSTANBUL LEYLA GENCER SANAT MERKEZİ
28 MART İSTANBUL TRUMP AVM
29 MART İSTANBUL TRUMP AVM
30 MART İSTANBUL KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİ
3 NİSAN DENİZLİ EGS KÜLTÜR MERKEZİ
4 NİSAN İZMİR BOSTANLI SUAT ATEŞ
5 NİSAN UŞAK UŞAK ÜNİVERSİTESİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN KONGRE VE KÜLTÜR M.
6 NİSAN ANKARA MEB ŞURA SALONU
10 NİSAN İSTANBUL TRUMP AVM
11 NİSAN İSTANBUL BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ
13 NİSAN İSTANBUL MOI SAHNE
25 NİSAN İSTANBUL TRUMP AVM
27 NİSAN İSTANBUL CKM


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>