>

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul Cevahir’in Yaz Konserlerine Sayılı Günler Kaldı

İstanbul Cevahir’in, ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatacağı konserlerine az bir zaman kaldı.
 
   
 
 
     

2-4 Eylül tarihleri arasında Can Bonomo’dan Göksel’e sevilen sanatçıların yer alacağı konserlerle müziğin kalbi “Yine Cevahir’de!” atacak.

“Müziğin yeri ve zamanı” mottosuyla bu yaz da ziyaretçilerine eğlenceli saatler sunacak İstanbul Cevahir, 2-4 Eylül tarihleri arasında müzik tutkunlarıyla bir araya gelmeye hazırlanıyor. Şehrin ritmini yansıtacak konserlere sayılı günler kalırken; İstanbul Cevahir Nova Norda’dan Can Bonomo’ya, Gripin’den Göksel’e ünlü isimleri ağırlayacak.

Notaların ruhunu şehirle buluşturan İstanbul Cevahir, 2 Eylül’de Nova Norda’nın benzersiz sahne gösterisiyle başlayacağı konserlerine, Can Bonomo’nun müzik ziyafetiyle devam edecek. 3 Eylül’de müzik tutkunlarına eğlence dolu saatler yaşatacak Gripin’in yanı sıra yazın ışıltısı 4 Eylül’de Göksel konseriyle “Yine Cevahir’de!” olacak. Elektronik, rock ve pop gibi farklı tarzlarda müzikseverleri ağırlayacak konserlerle bu yaz da hayatın ritmi İstanbul Cevahir’de hissedilecek.
Ünlü isimlerin canlı performanslarıyla sahne alacağı konserler, üç gün boyunca İstanbul Cevahir Ana Giriş Kapısı’nda ücretsiz olarak gerçekleşecek.

İstanbul Cevahir ile ilgili detaylı bilgi için www.istanbulcevahir.com adresi ziyaret edilebilir.

İSTANBUL CEVAHİR KONSER PROGRAMI

2 Eylül Cuma Nova Norda (19:00)
Can Bonomo (20:30)
3 Eylül Cumartesi Gripin (20:30)
4 Eylül Pazar Göksel (20:30) 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>