>

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul`un En Büyük Festivali “Noah Festival”

4 gün… 30 Şarkıcı… Büyük festival.
 
   
 
 
     

Müzik ve eğlence sektöründe işler yapan Noah Entertainment Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, Amerika‘dan sonra Türkiye'de 3 – 4- 24 – 25 Eylül tarihlerinde İstanbul‘da Boğaz’ın da birbirinden ünlü 20 şarkıcının katılımı ile “Noah Festival”i gerçekleştiriyor.

'Noah Festival ' Kadıköy Burun’da konumlandırılan şehrin yeni yaşam alanı Festival Park Kadıköy’de birbirinden ünlü 20 şarkıcının katılımı İstanbullara unutulmaz bir festival yaşatacak.

Aleyna Tilki, Anıl Piyanci, Batuflex, Burak Orhan, Burry Soprano, Canbay Wolker, Ceza, Çakal & Reckol, Derya Uluğ, İkilem, İlkay Sencan, İrem Derici, Mehmet Baştürk, Murda, Nihan Çelik, Olg-G, Olvi, Sakiler, Serdar Ortaç, Velet’in 3 – 4- 24 – 25 Eylül tarihlerinde İstanbul Kadıköy Festival Alanı’nda sahne alacağı Kral Pop Radyo’nun Medya Sponsoru olduğu “Noah Festival” eğlence hayatına da damga vuracak...

Metrobüs, metro, vapur ve dolmuş olmak üzere neredeyse tüm toplu taşıma hatlarının kesiştiği bir nokta olan şehrin yeni yaşam alanı Festival Park Kadıköy; 3 – 4- 24 – 25 Eylül tarihlerinde her şarkıcı için dev bir prodüksiyon ile özel tasarlanmış sahnesiyle birbirinden ünlü 20 şarkıcının katılımı ile bu yılın en iddialı festivali olacak. “Noah Festival”i biletleri satışa çıktığı an itibariyle yoğun ilgi ile karşılandı.

3 – 4- 24 – 25 Eylül İstanbul Kadıköy Festival Alanı “Noah Festival” Takvimi

3 EYLÜL CUMA

Burak Orhan
Derya Uluğ
İkilem
İrem Derici
Mehmet Baştürk
Nihan Çelik
Sakiler
Serdar Ortaç

4 EYLÜL PAZAR

Aleyna Tilki
Anıl Piyanci
Canbay Wolker
Murda
Old G
Velet
Zai

24 EYLÜL CUMARTESİ

Burak Orhan
Ece Mumay
Ece Seçkin
Ekin Uzunlar
Halil İ. Ceyhan
Irmak Arıcı
Mehmet Baştürk
Nihan Çelik

25 EYLÜL PAZAR

Batuflex
Burry Soprano
Cakal & Reckol
Ceza
İlkay Sencan
Old G
Olvi


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>