>

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul’un En Çılgın Halloween Partisi Uniq İstanbul’da

Tüm zamanların en ürkütücü ve en eğlenceli Halloween Partisi – Pumpkin in the Forest ile 31 Ekim akşamı UNIQ’te herkes korkularıyla yüzleşecek.
 
   
 
 
     

UNIQ İstanbul, aynı mekanda bulunan insanları oyun ile tanıştırıp yeni bir trend yaratan Pub Story işbirliği ile tüm zamanların en çılgın Halloween partisine ev sahipliği yapacak. Katılımcılar UNIQ Açıkhava’da orman içinde hem iliklerine kadar korkacak hem de doludizgin eğlenecek.

Karanlıkta ortaya çıkan hayaletler, iskeletler ve tüyler ürperten sürprizlerle korku dolu anlar yaşanacak Halloween Partisi – Pumpkin in the Forest’ta uykuları kaçıracak korku hikayeleri dinlenirken aynı zamanda daha önce görülmemiş maceralar deneyimlenebilecek. DJ Ali Efe Dinç ve İlker Aksungar’ın performanslarıyla hareketin hiç durmayacağı gecede, katılımcılar hem Pub Story oynarken eğlenecek hem de yeni insanlarla tanışma gerginliğinden kurtularak yepyeni tecrübeler yaşayacak.

Bu çılgın partiyi kaçırmak istemeyenler hızla tükenen biletlere www.biletix.com adresinden, etkinliğe dair tüm detaylara da www.uniqistanbul.com adresinden ulaşabiliyor.

Adres: Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer
*Her 20 dakikada bir İTÜ Ayazağa Metro çıkışı, Windowist karşısından ring servisi bulunmaktadır.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>