>

KÜLTÜR-SANAT

İsveçli Ünlü DJ Tiger Stripes İndigo Kabinine Geliyor!

Tiger Stripes, deep house`dan nu-disco`ya, indie dance`den tech house`a uzanan müziğini, 18 Ekim Cuma gecesi indigo kabinine taşıyor!
 
   
 
 
     

Mikael Nordgren, ya da bilinen adıyla Tiger Stripes, İsveç'in house müzik dünyasına kazandırdığı en önemli isimlerden. 10 yaşında birçok müzik enstrümanını çalmaya başlayan Tiger Stripes, 70'li ve 80'li yılların underground disco soundlarından etkilendi. Bu müzikleri house müzikle harmanladığı projesi Slippery People'ı, 2000 yılında yaratan Mikael'in bu isimle yayınladığı "Wish I Never Knew", dönemin garage soundunun en önemli parçalarından biri oldu.

2005 yılında Tiger Stripes adını kullanmaya başlayan İsveçli prodüktör, bugüne kadar Get Physical, Toolroom, Defected, UrbanTorque, My Favorite Robot ve Nite Grooves gibi önemli plak şirketinden sayısız parça yayınladı. 2012 yılında My Favroite Robot'tan çıkan ve yılın en çok dinlenen parçalarından olan "Out Of Phase" ile listelerde uzun süre üst sıralarda yer alan Tiger Stripes, İstanbullu müzikseverlerle buluşmak için, 18 Ekim Cuma gecesi etkili müziğini indigo kabinine taşıyor!

Tarih: 18 Ekim, Cuma
Yer: İndigo, İstanbul
Saat: 23:30
Bilet: Öğrenci 40 TL / Tam 50 TL. Kapıda
www.sosyotix.com 'da


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>