>

KÜLTÜR-SANAT

Kadınlar İçin Yeni Bir Başucu Kitabı: ‘Erkeğin Pin Kodu’

Kadınların doğru erkeği bulma arayışına kulak veren İlişki Danışmanı Baturay Özden kitabında erkeklerin tüm sırlarını deşifre ediyor.
 
   
 
 
     

Kadınlar tarafından büyük ilgi gören Erkeğin Pin Kodu, erkekler dünyasının gizemini çözmek isteyenlerin kılavuzu olacak!

Bir erkeğin beyninin içini okumak; çoğu zaman anlam veremediğimiz davranışlarına en doğru cevabı vermek! Bunu kim istemez? Kadınların sesini duyan İlişki Danışmanı Baturay Özden, ‘Erkeğin Pin Kodu’ kitabında erkeklerin tüm sırlarını deşifre ediyor. “Asıl adamlık 3-5 kadını bir arada idare etmek değil, bir kadını mutlu edebilmektir” diyen Özden, tam da bu bakış açısıyla hayatının aşkını arayan kadınlarla tüm bildiklerini paylaşıyor.

Erkeğin Pin Kodu kitabı ile kadınlara bir ilişkiyi zekice ‘yönetmeleri’ için rehberlik eden Özden, “Evet, ruh eşini bulmak diye bir şey var, bu bir efsane değil; size onu tanımanız için tüm tüyoları vereceğim” diyor ve kadınların merak ettiği tüm soruları erkek gözünden filtresiz bir şekilde cevaplıyor.

Erkeğin Pin Kodu ile kendinizi ve tüm ilişkilerinizi bir kez daha gözden geçirip zekice hamlelerle evliliğe inanmayan bir erkeği bile nasıl etrafınızda pervane edebileceğinizin ipuçlarını bulacaksınız. Ya da aslında ‘zorla’ yürütmeye çalıştığınız ilişkinizin neden bitmeye mahkum olduğunu anlayacaksınız. Evet yüzleşmeye hazırsanız, tüm bildiklerinizi bir kenara bırakın ve erkeklerin gözünden kendinize, ilişkilerinize yeniden bakın!

TÜRKİYE’DE BİR İLK erkeginpinkodu.com’DAN ONLINE İLİŞKİ DANIŞMANLIĞI

İlişki Danışmanı Baturay Özden bir ilke imza atıyor ve erkeginpinkodu.com’dan okuyucularına özel danışmanlık veriyor. Kitabın arkasında yer alan şifre ile siteye giriş yapanlar, Özden’e ilişkileri konusunda istedikleri soruları sorabiliyorlar. Özden bu sayede okuyucularıyla çok özel bir ilişki kurduğunu söylüyor.

Erkeğin Pin Kodu
Yazar: Baturay Özden
Sayfa sayısı: 142 Sayfa
Kapak tasarım: B4Mind Marka Danışmanlığı
Yayın tarihi: 2. Baskı Temmuz 2016

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>