>

KÜLTÜR-SANAT

Kahkaha Tufanı “Cinayet Süsü”nün Fragmanı Yayınlandı!

Yapımcılığını TAFF Pictures’ın üstlendiği, Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür’ün rol aldığı komedi filmi ‘Cinayet Süsü’ nün fragmanı seyirciyle buluştu.
 
   
 
 
     

‘Ölümlü Dünya’nın yaratıcı ekibi Ali Atay, Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit'in senaryosunu yazdığı, yönetmen koltuğunda Ali Atay'ın oturduğu ‘Cinayet Süsü’, 25 Ekim’de vizyona giriyor.

Yüksek temposu, güçlü mizah diliyle dikkat çeken fragmanda; Başkomiser Emin (Uğur Yücel) ve ekip arkadaşları Salih (Cengiz Bozkurt), Asuman (Binnur Kaya), Alattin (Mert Denizmen) ve Suç Uzmanı Dizdar Koşu’nun (Feyyaz Yiğit) seri katili yakalayabilmek için verdiği amansız mücadele izleyenleri kahkahaya boğdu. Usta oyuncuların performanslarıyla büyülediği filmden ilk görüntüler, her karakterin şimdiden fenomen olacağının sinyalini verdi. Çekimleri, mekanları ve prodüksiyonuyla da dikkatleri çeken fragmanla “Cinayet Süsü”nün vizyon tarihine geri sayım başladı.

Film; ülkenin cinayet tarihindeki en gizemli ve alışılmadık vakayı, çözmeye çalışan Cinayet Büro ekibinin kahkaha dolu maceralarını konu alıyor. Birbiri ardında yaşanan aksilikler, durmadan devam eden cinayetler ve ekip içinde filizlenen aşk herkesi çıldırmanın eşiğine getiriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=6qSsCZcnmck

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>