>

KÜLTÜR-SANAT

Kahve, tutku ve insan tasarım yarışması...

Starbucks Coffee, müşterilerinin yaratıcı çalışmalara katkıda bulunmalarını sağlamak amacı ile 1-31 Mart 2004 tarihleri arasında tasarım yarışması düzenliyor.
 
   
 
 
     
Starbucks Coffee Kahve, Tutku ve İnsan Tasarım Yarışması

Nisan 2003’ten bu yana 9 mağazaya ulaşan Starbucks Coffee, Türkiye’de gördüğü büyük ilgiye düzenlediği tasarım yarışması ile teşekkür ediyor.

Tasarım yarışmasının birincisi Starbucks Coffee Genel Merkezi (Seattle, Amerika)’nde bulunan “Yaratıcı Departman”da iki gün geçirme ve Starbucks tasarım serüvenine ortak olma şansına sahip olacak.

Yarışmada dereceye giren eserler Starbucks Coffee kahve bardakları üzerine uygulanacak ve raflarda yerini alarak Starbucks Coffee klasikleri arasına girecek.

Türkiye’deki birinci yılını doldururken sunduğu ürün ve hizmet kalitesiyle kahve, tutku ve insan üçgenini kurmayı başaran Starbucks Coffee, bu üçgende müşterilerinin yaratıcı çalışmalara da katkıda bulunmalarını sağlamak amacı ile 1-31 Mart 2004 tarihleri arasında bir tasarım yarışması düzenliyor.

Tasarım yarışmasına tüm kahve severler, reklamcılar, öğrenciler, kısacası hayatı yeniden tasarlamayı seven amatör veya profesyonel herkes katılabilecek. Yarışmanın sonucunda dereceye giren eserler mağazalarda sergilenecek ve Starbucks kahve bardaklarının üzerine uygulanarak satışa sunulacak. Ayrıca yarışma birincisi Starbucks Coffee’nin Seattle Merkez Ofisi’nde bulunan Yaratıcı Departmanı’nda iki gün geçirme ve yaratıcı çalışmaların oluşum sürecinde yer alma şansına sahip olacak.

Starbucks Coffee'nin düzenlediği "Kahve, İnsan ve Tutku" konulu tasarım yarışmasına katılan eserler, tasarım alanında önde gelen akademisyen ve sanatçılardan oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecek ve derecelendirilecektir.

Starbucks Tasarım yarışmasına katılım koşulları:

·Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
·Yarışmaya gönderilen eserlerin mağazalardan edinebilecekleri başvuru formu ile Shaya Merkez Ofis adresine (Maslak Meydan Sokak, Spring Giz Plaza Kat : 14 Maslak-İstanbul) gönderilmesi gerekmektedir.
·Yarışmaya her yarışmacı en fazla üç eserle katılabilir.
·Yarışmaya gönderilen eserlerin daha önce başka bir yarışmaya katılmamış özgün tasarımlar olması gerekmektedir.
·Yarışmaya katılacak eserlerin resim, desen, ya da illüstrasyon olarak çalışılması gerekmektedir. Teknik sınırlaması yoktur, elle ya da dijital ortamda çalışılmış olabilir. Eserin boyutlarının A4’ü geçmemesi ve sunumun A3 karton üzerinde yapılması gerekmektedir.

Başvurular için son gün 31 Mart 2004’tür. Tasarım yarışmasının sonuçları 5 Nisan 2004 tarihinde açıklanacak, kazanan katılımcılar Starbucks Coffee Türkiye tarafından bilgilendirilecektir.

Siz de eserlerinizin günün en keyifli anında hiç tanımadığınız insanlara mutluluk getirmesini istemez misiniz?
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>