>

KÜLTÜR-SANAT

Kendi Everest’inize Tırmanın

"Nerede bir istek varsa orada bir yol vardır…" Nasuh Mahruki’nin kitabı çıktı.
 
   
 
 
     

Everest Dağı’na tırmanmayı başaran ilk Türk ve dünyadaki ilk Müslüman dağcı unvanına sahip, Akut Başkanı Nasuh Mahruki’nin yeni kitabı Kendi Everest’inize Tırmanın Alfa Yayınları’ndan çıktı.Kişisel gelişim türünde bir başyapıt olmaya aday bu kitapta zirveye çıkmış bir insanın başarıya nasıl odaklandığını kendi deneyimlerinden örneklerle okuyacaksınız.

20 yaşında dağcılığa başlayan, 24 yaşında ilk kitabını kaleme alan Nasuh Mahruki düşünceleriyle, hayalleriyle, inançlarıyla ve sonra da tercihleriyle, kararlarıyla geleceğin Nasuh Mahruki’sini nasıl yarattığını anlatırken kitabını “kendinizi nerede görmek istiyorsunuz” sorusu üzerine temellendiriyor.

Kendi Everest’inize Tırmanın ile içindeki gizli potansiyeli performansa dönüştüren gerçek bir örnekle karşı karşıya okur. Bu da bu kitabı diğer kişisel gelişim kitaplarından ayırıyor. Doğan Cüceloğlu’nun önsöz yazdığı kitabın içinde bulunan altmış dört temel kavram kutup yıldızı gibi yol gösteriyor okura. Bu altmış dört adımın görsel olarak canlandırıldığı zihin haritası ile yol haritası kitabın içinde ek olarak veriliyor.

NASUH MAHRUKİ
Herkes EVEREST’e Tırmanamayabilir Ama Herkesin Tırmanabileceği Bir EVEREST’i Vardır
Kişisel Gelişim / Ekim 2010
386 sayfa

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>