>

KÜLTÜR-SANAT

Kendime İyi Bak 11 Nisan’da Sinemalarda

Dışarı bi bakın; bahar giderek yaklaşıyor, Aşk mevsimine ilham verecek bir film arıyorsanız...
 
   
 
 
     

Başrollerini, Aslı Tandoğan, Çağdaş Onur Öztürk ve Begüm Birgören’in paylaştığı sıradışı bir romantik dram: “Kendime İyi Bak”, 11 Nisan’dan itibaren beyazperdede sinema izleyicisiyle buluşacak.

Aşkın farklı hallerini, iki kadın ve bir erkeğin etrafında, incelikle ve akılalmaz bir fedakarlıkla ören senaryoda Emre (Çağdaş Onur Öztürk), Begüm (Aslı Tandoğan) ve Yeşim (Begüm Birgören) kaderlerinin onları götürdüğü noktaya ulaşana kadar pek çok duygusal sınavdan geçiyorlar.Tüm tatlılığı ve samimiyetiyle aşkı kurgulanmış bir tesadüfle yakalayan Yeşim, tam herşeyi kaybettiğini düşünürken sürpriz bir aşka düşen Emre ve sahip olduğu aşktan gitmeye cesaret gösteren Begüm…

Serhan Arslan ve Ruhi Yapıcı’nın yazıp yönettiği “Kendime İyi Bak” ikilinin ilk sinema filmi. Bir kaç yıldır üzerinde çalıştıkları senaryolarını geçtiğimiz yaz hayata geçiren Serhan Arslan ve Ruhi Yapıcı filmlerinin sinematografik anlatımında kullandıkları flashback geçişleriyle izleyenlere filme ait farklı bir dil vaad ediyorlar.

Bu baharın en romantik filmi “Kendime İyi Bak”. İzlerken hem mutluluk hem de hüzün gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>