>

KÜLTÜR-SANAT

Küçükçiftlik Bahçe’de Sezonun Son Konserleri Başlıyor!

KüçükÇiftlik Bahçe olduğu gibi sunar…
 
   
 
 
     

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe Ekim ayı boyunca açık alanlara veda etmek istemeyen İstanbulluları, farklı müzik türlerinden yerli sanatçıların sıcacık performanslarıyla buluşturacak. Sonbaharın son günlerini Bahçenin samimi ortamında güzel müzik, iyi yiyecek içecek ve harika insanlarla olduğu gibi geçirecek olan müzikseverler serinin devam edeceği ilkbaharı iple çekecek.

Çimlerin üstünde yıldızların altında!


KüçükÇiftlik Bahçe konserlerinin ilki 8 Ekim Salı günü alternatif rock müziğin sevilen isimleri Pinhani, TNK ve son dönemde dikkat çeken seslerden Melike Şahin ile gerçekleşecek. 10 Ekim Perşembe günü ise 17 şarkıcı ile birlikte çıkardığı ‘susamam’ isimli şarkısı ile son günlerin en çok konuşulan rapçilerinden Şanışer’e Sokrat St, Allâme ve Contra eşlik edecek. 15 Ekim Salı günü VEYasin’in pek popüler projesi mekanların vazgeçilmezi Hey! Douglas, türünün tek örneği BaBa ZuLa ve yenilerin en iyilerinden Adamlar ile çimlerin üstünde yalınayak dans edeceğiz.

Kış mevsimi henüz kapımızı çalmamışken, tatlı sonbahar akşamları KüçükÇiftlik Bahçe’de yaşanacak.
Yoğun geçen haftanın stresini atmak için haftanın ortasında bir mola vermek, şehrin merkezinde ancak şehir stresinden uzakta yıldızların altında uzanıp müziği içinde hissetmek isteyenler KüçükÇiftlik Bahçe’de buluşacak ve %100 Müzik’in keyfini doyasıya yaşayacak.

8 Ekim – Pinhani – TNK - Melike Şahin
10 Ekim - Şanışer ft. Sokrat – Allame - Contra
15 Ekim – Hey! Douglas - BaBa Zula – Adamlar

Kapı açılış: 19.00
Organizasyon Uru, biletler Biletix’te.
Öğrenci: 35 TL / Tam: 50 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>