>

KÜLTÜR-SANAT

Morgan Freeman Merak Ettiğimiz En Büyük Soruların Yanıtlarını Arıyor

“İnancın Hikayesi”nden sonra bu kez sevgi, güç, savaş, barış ve özgürlük kavramlarının ne anlama geldiğini sorguladığı “Bizim Hikayemiz” National Geographic’te!
 
   
 
 
     

Ünlü Amerikalı aktör Morgan Freeman, insanların içindeki inanma dürtüsünün sebeplerini, dinlerin nasıl evrildiğini ve toplumları nasıl şekillendirdiğini araştırdığı Emmy adayı “İnancın Hikayesi”nden sonra bambaşka sorularla yolculuğuna devam ediyor. Freeman; sevgi, güç, savaş, barış ve özgürlüğün insanlık için ne anlama geldiğini sorguladığı yepyeni belgesel seri “Bizim Hikayemiz” ile 14 Ocak Pazar günü saat 20.00’da National Geographic ekranlarına geliyor.

Oscar ödüllü efsane aktör, “Bizim Hikayemiz”de dünyanın dört bir yanında farklı kültürlerden insanlarla bir araya geliyor, medeniyetlerin ne aşamalardan geçtiğini ve hangi doğrultuda ilerlediğini inceliyor, kafamızdaki en büyük soruların yanıtlarını arıyor.

“Bizim Hikayemiz”, 14 Ocak’tan itibaren her pazar saat 20.00’de National Geographic’te!

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, dünyaca ünlü oyuncuların rol aldığı kaliteli yapımları ve ses getiren lokal prodüksiyonları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic kanalını Digiturk, D-Smart, Kablo TV, Tivibu ve Turkcell TV+ platformlarından izleyebilirsiniz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>