>

KÜLTÜR-SANAT

NUMA Heyecanı Sürüyor!

Clive Cussler’dan unutulmaz bir NUMA macerası daha!
 
   
 
 
     

Clive Cussler’ın 1999’da kaleme aldığı Yılan adlı macera romanıyla başlayan NUMA efsanesinin onuncu kitabı Fırtına raflardaki yerini aldı.

Eleştirmenlerden tam not alan Fırtına’da Kurt Austin ve Joe Zavala bu sefer milyonlarca insanın ölümüne neden olacak korkunç bir planın arkasındaki kişilerin kim olduğunu bulmaya çalışır. Dünyayı kurtarmak şimdi onların elinde!



NUMA araştırma gemilerinden biri günbatımında Hint Okyanusu’ndan su örnekleri alırken, ekip elemanları ham petrol sızıntısına benzeyen parlak siyah bir akıntı görürler. Ama bu gördükleri şey petrol değildir. Karınca sürülerine benzeyen bu minik zerrecikler beklenmedik bir anda gemiye doluşup tüm ekibi öldürdükten sonra, yangın çıkan gemiyi terk ederler.

Olayı haber alan Kurt Austin, Joe Zavala ve NUMA’nın Özel Görevler Birimi’nin diğer elemanları Hint Okyanusu’na hareket ederler.

Geminin dumanları tüten enkazında buldukları kanıtlar onları dehşete düşürür. Şimdi sorulacak soru şudur: Dünyanın dengesini bozacak, milyonlarca insanın ölümüne neden olacak bu korkunç planın arkasındaki kişi kimdir? Ekip bugüne dek böylesine canavar ruhlu birini tanımamıştır.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>