>

KÜLTÜR-SANAT

Özlenen Konserler Bu Yıl OutdoorFest’te

Açıkhavanın en mesafeli festivali Outdoorfest, 400 bin metrekarelik alan içinde düzenleniyor...
 
   
 
 
     

Outdoor Türkiye Platformu tarafından hayata geçirilen Türkiye'nin ilk Outdoor Yaşam ve Aktivite Festivali OutdoorFest, 3-4-5 Eylül’de outdoor yaşamı sevenleri bir araya getirecek. Birçok aktivitenin yer aldığı festivalde, katılımcılar Grup Gündoğarken, Onur Kahvecioğlu, Retrobüs, Onur&Oğuzhan Okur ve İlker Tulunay ile müziğe doyacak.

OutdoorFest için geri sayım başladı. Biletleri satışta olan ve katılımcılarını bekleyen festival, Kilyos’taki Doğada Yaşam Okulu’nun 400 bin metrekarelik alanı içinde gerçekleştirilecek.

Doğa, çevre ve kaynakların doğru kullanımı ilkesiyle hareket eden Outdoor Türkiye Platformu tarafından düzenlenen ve bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek OutdoorFest’de birbirinden farklı deneyimlerin anlatıldığı Nature Talks konuşmaları, canlı müzik performanslarıyla birlikte Grup Gündoğarken, Onur Kahvecioğlu, Retrobüs, Onur&Oğuzhan Okur ve İlker Tulunay canlı performansları festivale damga vuracak.

Pandemi koşulları devam ederken düzenlenecek festivalde, tüm alan her gün dezenfekte edilecek olup, alana girişte ateş ölçümü, HES kodu kontrolü, maske kullanım zorunluluğu ve etkinliklerde sosyal mesafe kuralına maksimum özen gösterilecek.

Festival programında;

3 Eylül Saat 19.00 Onur&Oğuzhan Okur
3 Eylül Saat 20.00 Retrobüs
4 Eylül Saat 19.00 İlker Tulunay
4 Eylül Saat 20.00 Grup Gündoğarken
5 Eylül Saat 19.00 Onur Kahvecioğlu
5 Eylül Saat 20.00 . Onur&Oğuzhan Okur

www.outdoorfestturkiye.com
Bilet alım noktası: https://biletino.com/tr/e-9ot/outdoorfest-2020/?s=true


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>