>

KÜLTÜR-SANAT

Pitbull İstanbul’a Geliyor!

Dans müziğinin fenomeni Mr Worldwide-Pitbull istanbula geliyor...
 
   
 
 
     

30 Haziran'da Maçka Küçükçiftlik Park'ta konser verecek...“Give Me Everything Tonight”, “Let It Rain Over Me”, “International Love”, “Suavemente” ve “On The Floor” ?gibi hitleriyle milyonların kalbini kazanan Pitbull, “Olmeca Golden Nights” kapsamında 30 Haziran'da İstanbul'da olacak.

Çift platinyum ödüllü “I Know You Want Me”, billboard listelerinde aylarca bir numarada kalan “Hotel Room Service” gibi hitlerinin yanı sıra Usher, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez, Shakira, Chris Brown ve Marc Anthony gibi sanatçılarla gerçekleştirdiği “featuring” şarkılarla da tüm dünyada dans müziğin en önemli ismi haline gelen Pitbull, bugüne dek milyonlarca dijital single satışına imza attı.

“Dünyayı yönettiğimi iddia etmiyorum, ben sadece kendi gezegenimi yarattım” diyen Pitbull, Küçükçiftlik Park'ta vereceği konserle, dans müziği hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak. “Olmeca Golden Nights”ta Pitbull performansı öncesinde dünyaca ünlü DJ ve sanatçılar da sahne alacak.

Bilet fiyatları 80 ile 350 lira arasında değişen konserin, yüzde 30 indirimli biletlerinin ise bugün satışa sunulacağı bildirildi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>