>

KÜLTÜR-SANAT

Red Bull İstanbul Unlocked’da Kesintisiz Müzik Keyfi Red Bull Hub’da Olacak

İstanbul gece hayatının en büyük kutlamasına hazırlanan Red Bull İstanbul Unlocked, 2 gün boyunca İstanbul’un en sevilen mekanlarını geniş bir müzik seçkisiyle birleştirerek, eğlenceli bir gece hayatı deneyimi sunacak.
 
   
 
 
     

1-2 Temmuz tarihlerinde Mecidiyeköy Eski Likör Fabrikası’nda gerçekleşecek Red Bull İstanbul Unlocked’da, İstanbul’un en iddialı mekanlarındaki performansların yanı sıra Red Bull Hub’da da müzik ziyafeti durmaksızın devam edecek. HOSH, Avangart Tabldot, Santi & Tuğçe, Q-Bra, Levent Alp & Lâlonjoje, The Pirouettes, Kaan Düzarat, Berk Büyükakın, Erez Öztürk ve Bedük, 2 gün boyunca Red Bull İstanbul Unlocked dinleyicisini coşturacak. Red Bull İstanbul Unlocked için detaylı bilgiye redbull.com/unlocked adresinden ulaşılabiliyor.

Red Bull İstanbul Unlocked, festival tadında bir gece hayatı deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Popüler ve sevilen sanatçıların performanslarını şehrin en çok tercih edilen 10’dan fazla mekanıyla birlikte sadece 2 günlüğüne tek çatı altında toplayacak Red Bull İstanbul Unlocked katılımcılara müzik ve eğlenceyi bir araya getirdiği bir kutlama yaşatacak.

Dünyanın en dinamik şehirlerinden İstanbul’u, en iyi performanslar ve mekanlar ile tek bir alanda sunacak olan Red Bull İstanbul Unlocked kapsamında 50’den fazla sanatçı 1-2 Temmuz tarihlerinde Mecidiyeköy Eski Likör Fabrikası’nda bir arada olacak. Klein, Sumahan, Kastel, Wu Bomonti, Kulp, Beyond, Joker No:19, 360 İstanbul, Fırın gibi mekanlarda hayata geçirilecek performansların yanı sıra katılımcılar Red Bull Hub’da 2 gün boyunca devam edecek müzik şöleniyle de keyifli anlar geçirme imkanı bulacak. 1 Temmuz Cuma günü HOSH, Avangart Tabldot, Santi & Tuğçe, Q-Bra, Levent Alp & Lâlonjoje, 2 Temmuz Cumartesi günü ise The Pirouettes, Kaan Düzarat, Berk Büyükakın, Erez Öztürk ve Bedük’ün performanslarını sergileyecekleri Red Bull Hub’da eğlence uzun süre devam edecek.

Kulüpler, miksologlar, sahne sanatçıları ve çok daha fazlasını tek çatı altında toplayacak Red Bull Istanbul Unlocked ve biletler hakkında detaylı bilgiye https://www.redbull.com/tr-tr/events/red-bull-istanbul-unlocked adresinden ulaşılabiliyor.

Red Bull İstanbul Unlocked Program:

1 Temmuz 2022, Cuma


RED BULL HUB
HOSH
Avangart Tabldot
Santi & Tuğçe
Q-Bra
Levent Alp & Lâlonjoje

BEYOND
Emirali
Sezlovic
Mayakan & Ege Alp
Barış Demir

FIRIN
Analog Context B2B Meither
Enes Çakır B2B Samet Günal
Yeego

JOKER NO: 19
Gökhan Yaşar

KLEIN
Orkun Bozdemir
Koray T B2B Taykunku
Non B2B Mertkan Akd

KULP
Ege Çubukçu
Brok Beatz
Daddy-E & Dear Darling

WU BOMONTİ
Doruk
Marc Gonen
Samëdi

360 İSTANBUL
Abradek
Alex Macris
Ali Zorer & Koray Güçkıran
EKY
K-Billy
Katrina Lil

2 Temmuz 2022, Cumartesi


RED BULL HUB
Bedük
The Pirouettes
Kaan Düzarat
Berk Büyükakın
Erez Öztürk

BEYOND
Semih Akay & Görkem Çay
Konuralp
Diana Swann & Polly Grail
Algın Özçelik & Dennis

JOKER NO: 19
Orçun Barni

KASTEL
Buğra Sancaktar
Can Ayverdi
Gökay Belen
Solak

KULP
Emun
Bora Güler
Elize

SUMAHAN X BEATGATE
BeeGee B2B Volkan Gündüz
Atakan Uysal B2B Deniz Tekin
Cengiz Can B2B Kluch
Merve Baykal B2B Feyza Emir

WU BOMONTİ
Kerem Akdağ
Jamie S
Timuçin Coşkun

360 İSTANBUL
Abradek
Alexandr Grecov
DJ Tarkan
Ezgi Q
Nodus
Sveta Leto


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>