>

KÜLTÜR-SANAT

Sanat Performance Açıkhava Konserleri Başlıyor

Müzik ve eğlencenin kalbinin attığı Beyoğlu’nda kapılarını açan, Temmuz-Ağustos aylarında gerçekleşecek açık hava konserleriyle yaza damgasını vuracak.
 
   
 
 
     

Beyoğlu’nun ayrıcalıklı adresi ‘Sanat Performance Açıkhava Konserleri’nde Yaşar, Selami Şahin, Mirkelam, Gökhan Türkmen, Mabel Matiz gibi birçok pop ve alternatif sesler dinleyenleri müzik yolculuğuna çıkaracak.

Beyoğlu'nun tarihi ve turistik mekânlarından biri olan Nevizade’de kapılarını açan ‘Sanat Performance’, müzikseverlerin İstanbul’a ve müziğe kulak verdiği ayrıcalıklı noktası olmaya devam ediyor. Bu yaz açık havada farklı müzikal yorumlara ev sahipliği yapmaya hazırlanan ‘Sanat Performance’ sahnesi bu yazın konser mekânı olmaya aday.

Temmuz ayında Yaşar konseri ile başlayacak ‘Sanat Performance Açıkhava Konserleri’ kapsamında Selami Şahin, Mabel Matiz, Mirkelam, Gökhan Tepe, Manuş Baba, Adamlar, Son Feci Bisiklet, Kurtalan Ekspres ve Nev müzikseverlerle buluşacak.

Beyoğlu’nda 20 yıllık köklü geçmişiyle her gün binlerce kişiye hizmet veren Sanat Group tarafından açılan “Sanat Performance” sahnesi bin beş yüz kişilik kapasitesiyle ve açık hava alanı ile müziğe farklı bir bakış açısı getiren sanatçı ve müzik gruplarını ağırlıyor.

“Sanat Performance Açıkhava Konserleri” programı ile müzikseverlerin bakış açısını tersyüz ederek sanatın kalbinin Beyoğlu’nda attığını gözler önüne seriyor.

Temmuz Ayı Konserleri
1 Temmuz 2017, Cumartesi Yaşar
07 Temmuz 2017, Cuma Mirkelam
8 Temmuz 2017, Cumartesi Gökhan Türkmen
12 Temmuz 2017, Çarşamba Manuş Baba
14 Temmuz 2017, Cuma Adamlar
19 Temmuz 2017, Çarşamba Flört
21 Temmuz 2017, Cuma Son Feci Bisiklet
22 Temmuz 2017, Cumartesi Selami Şahin
26 Temmuz 2017, Çarşamba Kurtalan Ekspres
28 Temmuz 2017, Cuma Nev
29 Temmuz 2017, Cumartesi Mabel Matiz


Kapı açılış: 22.00

Konser biletlerine http://www.biletix.com üzerinden ve Sanat Performance giriş kapısından temin edebilirsiniz.

Adres: Hüseyinağa Mah. Kameriye Sok. No: 13 Beyoğlu İSTANBUL
Tel: 0212 292 93 99


http://sanatgroup.com/

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>