>

KÜLTÜR-SANAT

Sertab’ın Oda Müziği İstanbul’da

Sertab Erener’den akustik konser.
 
   
 
 
     

Başarılı kariyeri ve güçlü yorumu ile Türk pop müziğinin efsane isimlerinden Sertab Erener, Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği yeni bir proje ile hayranları ile buluşuyor.

25 yıl içinde biriktirdiği şarkılarının akustik sunumlarını gerçekleştirecek olan Sertab Erener’in sesinin en yalın halini sergileyeceği “Sertab’ın Oda Müziği” konser serisi Bursa ve Ankara’daki başarılı konserlerinin ardından 18 Mart Cumartesi akşamı İstanbul TİM Show Center’da gerçekleşecek.

Konserde, “Vur Yüreğim”, “Yalnızlık”, “Zor Kadın”, “Açık Adres” gibi dünden bugüne hit olan 30 parçasını seslendirecek olan Sertab Erener, kendisini dinlemeye gelen sevenlerine müzik dolu unutulmaz bir gece yaşatacak.

Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un gerçekleştireceği “Sertab’ın Oda Müziği” projesinin düzenlemelerini Çağrı Sertel yaptı. Sanatçıya Piyanoda Çağrı Sertel, Kemanlarda Deniz İbrahimoğlu, Vugav Kurbanov; Viyolada Çağatay Şahin, Viyolonselde Yılmaz Bişer ve Kontrbasta Volkan Hürsever eşlik ediyor.

Kerki Production ve Solfej Organizasyonun gerçekleştireceği konserlerin biletleri Biletix'te

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>