>

KÜLTÜR-SANAT

Sevgili-siz’lere özel alternatif…

Bu sevgililer günü yalnızım diyorsanız sakın üzülmeyin. İşte size sevgililer günü için farklı bir alternatif.
 
   
 
 
     
Yapımcı Umut T. Eğitimci’nin ilişkiler üzerine hazırladığı yeni gösterisi ‘’Kronik Cambaz’’, 14 Şubat Sevgililer Günü’nün bir alternatifi olarak Beyoğlu Narpera’da gerçekleşecek.


Umut T. Eğitimci bu kez ‘’Kronik Cambaz’’ ile ilişkiler üzerine konuşmaya ve konuşturmaya devam ediyor. Eğitimci, daha önce yaptığı ‘’U Dönüşü’’, ‘’Bir Varmış, İki Yokmuş…’’ adlı interaktif gösterilerinin bir devamı olan ‘’Kronik Cambaz’’a, 14 Şubat’ta alternatif program arayışındaki katılımcıları bekliyor. Sahnede tek kişi ve seyircilerle kurulan iletişimle interaktif bir gösteri ve buluşma niteliği taşıyan ‘’Kronik Cambaz’’, günümüz ilişkilerinin karmaşıklığına ve adeta cambazlık gerektiren taraflarına değiniyor. Eğitimci’nin zaman zaman kendi hayatından örneklemelerle yaptığı samimi anlatımları, café-théâtre anlayışıyla sunuluyor. Projeksiyondan yansıyan kısa film ve röportaj içeriğiyle, anlatımcı olarak sahnede yeralan yapımcı, anlatımlarının sonunda seyirciyle iletişim kurarak gösteriye interaktif bir boyut kazandırıyor.


İster sevgilinizle, ister sevgilisiz katılabileceğiniz gösterinin sonunda gerçekleşen sohbet ortamında konuşmak veya konuşmamak özgürlüğünde 14 Şubat Perşembe akşamı saat 21.00’de Beyoğlu Narpera’daki ücretsiz etkinliğe katılabilirsiniz.

‘’KRONİK CAMBAZ’’

14 Şubat Perşembe, Saat: 21.00
NARPERA

Asmalımescit mah. Gönül sokak. No:9/B Beyoğlu
(Rus Konsolosluğu Karşı Sokağı)
Tel: O 212 2453629

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>