>

KÜLTÜR-SANAT

Şeytan Geri Döndü!

Kimi sektörlerde başarılı bir işkadını olmanın marka ve şık giyinmekle ifade edildiği günümüzde Andy’nin derdi de diğer pek çok kadınla aynıydı!
 
   
 
 
     

O kendini olduğu gibi ifade etmek istese de düzen onu da içine almıştı. O artık marka giyinen, hırslı bir editördü. Peki, onu bu kadar hırslı yapan neydi? Tabii ki intikam! Andy için şimdi sıra modası geçmeyecek bir duyguda!

İntikam Artık Marka Giyiyor!

Andy Sachs, Runway dergisinde Miranda Priestly’nin yanındaki “milyonlarca kızın ölüp bittiği” işinden istifa edeli neredeyse on yıl olmuştu. Bir rüya kâbusa dönüşmüştü. Andy, eski can düşmanı ve yardımcılığını yaptığı Emily’yle yeni bir düğün dergisi için gücünü birleştirdi. The Plunge kısa zamanda genç ve stil sahibi kadınların vazgeçemediği bir dergi haline gelmişti.Artık sıra onlardaydı: Andy gönlünce seyahat edip yazıyor, Emily partiler planlayıp bir profesyonel gibi reklam verenlerle görüşüyordu. Daha da iyi olanı, Andy hayatının aşkını bulmuştu. Köklü bir medya imparatorluğunun vârisi olan Max Harrison özgüveni yerinde, başarılı ve müthiş yakışıklı biriydi. Arkadaşları ve aileleri düğünlerinde çiftin şerefine kadeh kaldırırken fotoğrafları tüm sosyete sayfalarında yer alacaktı.

Andy Sachs zirveye ulaşmıştı. Ama karma’nın da planları vardı.

Düğün sabahı Andy geçmişten kurtulamayacağını anladı ve kırıcı imalarla dolu gizli bir mektup bulduğunda düğünü ürkütücü bir güne dönüştü.

Artık hiçbir şeyin –kocasının da, başarılı kariyerinin de– göründüğü gibi olmadığını anlamıştı. Yepyeni bir hayat kurmak için harcadığı çabalar onu geriye, on yıl önce zar zor kaçmayı başardığı karanlığa sürüklerken, bu yolun sonunda onu bekleyen şeyin şeytan olabileceğini elbette ki tahmin edemezdi.

facebook.com/altinkitaplar
twitter.com/altinkitaplar

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>