>

KÜLTÜR-SANAT

Sibel Şengül’den “Neden Hala Bekarsınız?” Kitabı Tüm Kitapçılarda!

İyi bir eğitim aldınız, herkesin imrendiği bir işe sahipsiniz, çevrenizdekiler sizi çekici buluyor.
 
   
 
 
     

Öyleyse neden hala bekarsınız? Hak ettiğiniz kişiyi elde etmenin zamanı geldi. Mymacchiato’da 4 sene boyunca yüzlerce kişiye ilişki danışmanlığı yapan Sibel Şengül bomba gibi bir kitap yayınladı. “Neden Hala Bekarsınız?” kitabı artık tüm kitapçılarda!!

Sibel Şengül kitabın hikayesini şöyle anlatıyor; her ay ilişki danışmanı olarak onlarca kadınla görüşüyorum. Herkes telaş içinde nasıl bir ilişki, nasıl bir eş istediğinden bahsediyor. 25 yaşındaki de 55 yaşındaki de aynı telaş ve sabırsızlık içerisinde, birşeyleri kaçırıyor olmaktan şikayetçi, etrafta doğru düzgün adam olmamasından dert yanıyor. Ben de onlara gerçekçi önerilerle yol göstermek istedim.

İŞTE KİTABA DAİR ÇARPICI YORUMLAR;


“Biz kadınların hayatındaki en önemli soru buydu…Şimdi cevabı öğrenmek için elinizde bir kitap var. Net, içeride yazanlar gayet net…Siz de artık hayata karşı net olun.”
Neslihan Perker


“Sade bir dil ile muazzam bir anlatım. Yaratıcı, pozitif ve sonuç odaklı tarzını kitabına da yansıttığın için tebrik ederim. Hep söylerim, gençlerde iş var.”
Mustafa Taviloğlu


"Doğru kişiyi bulmak şans oyunu gibi değil. Oyna ve kazan gibi. Ne istediğinize karar verin ve uygulayın."
Burhan Öçal


"Beraber çalıştığımız 6 ay boyunca çok şey deneyimledik; doğru kişi sadece bulunmaz, olunur! Siz de okuyun, uygulayın, sevdiklerinizle paylaşın, mutluluğu yeniden keşfedin."
Müge Y.


“Sibel Şengül, girişimci kişiliği ile çok başarılı bir iş alanı yarattı. Şimdi deneyimlerini sizlerle paylaşıyor…Onun yazdıklarını dikkatlice okuyun.”
Hakan Turpçu


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>