>

KÜLTÜR-SANAT

Sinan Akyüz`ün Yeni Romanı Piruze çıktı.

Sinan Akyüz’den sarsıcı bir öykü! Adları farklı olsa da yaşananlar aynı…
 
   
 
 
     

Çok satan kitaplarıyla geniş bir okur kitlesine sahip olan yazar Sinan Akyüz’den yine ses getirecek bir roman: Piruze Alfa Yayınları’ndan çıktı. Şam’da Bir Türk Gelin alt başlığıyla okurla buluşan kitapta gerçek bir drama dönüşen yaşam öyküsüne ortaklık edeceksiniz.Kadın…

Saç renginiz, göz renginiz, yaşınız farklı olabilir hatta değişik coğrafyalarda yaşabilirsiniz ama bu kitabı okuduğunuzda Piruze’nin kaderi zaman çizginizi ortadan kaldıracak. Piruze’nin bilinmez geleceği sizi de beraberinde sürükleyecek.

Türkiye’den Şam’a Giden Yol…

Mutlu olma hayaliyle kurulan evliliğin hapishaneye dönüşmesini ve Piruze’nin üç çocuğuyla bu hapishanenin demirleri arasından çıkış yolunu ararken uğradığı eziyet sizi de kıskacına alacak. Piruze ile dayak yiyecek, çocuklardan ayrı kalan bu yüreğin acısıyla kıvranacak ve tesadüflerin ikinci bir hayatın harcı olabileceğine inanamayacaksınız.

Aşk…

"Erkeklere 'Bu evde eksik oları sensin' dediğimizde, adamların yüzleri asılıyor. Biz kadınları, çok film izlemekle suçluyorlar. Keşke evlendikten sonra da ellerimizi tutabilselerdi. Başımızı dizlerinin üzerine yatırıp saçlarımızı okşasalardı. Erkekler evlendikten sonra bunları neden yapmıyorlar? Sahi, bunlar hep filmlerde mi yaşanıyor?"

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>