>

KÜLTÜR-SANAT

Sosyal Medya Film Setine Geldi!

Senarist ve yönetmenliğini Caner Erzincan’ın yaptığı “Yeni Dünya” filminin sosyal medya çalışmaları da adından söz ettirmeyi başardı.
 
   
 
 
     

Filmin sosyal medya mecralarında düzenlenen yarışma sayesinde takipçiler sete katılma ve başta oyuncular olmak üzere set ekibiyle tanışma fırsatı buldular.

Son yıllarda önemi hızla artan sosyal medya kavramı artık sinema filmlerinde de, izleyiciyle sağlam bir etkileşim kurma yolu olarak kullanılmaya başlandı. Bunun en taze örneği çekimleri tamamlanmak üzere olan “Yeni Dünya” filminde görüldü. Caner Erzincan’ın yazıp yönettiği, Erkan Petekkaya, Şükran Ovalı, Soner Erzincan, Cenan Çamyurdu ve Volga Sorgu gibi isimlerin rol aldığı “Yeni Dünya” sosyal medyada yaptığı atakla da adından söz ettirmeyi başardı. Yapımcılığını Can Ahmet Gürakın ve Bahtiyar Tatar’ın, medya iletişimini Aslı Atasoy’un üstlendiği filmin sosyal medya çalışmalarını Mad Informatics adlı ajans yürütmekte. Ajans, geçtiğimiz günlerde filmin takipçilerini “Yeni Dünya” ekibiyle buluşturdu. Sosyal medya mecralarında #yenidunyacunku hashtag çalışmasıyla başlatılan yarışma sonunda sete gitmeye hak kazanan talihli takipçilerin sevinci yüzlerine yansıdı. İlk kez bir sette bulunmanın ve sevdikleri oyuncularla sohbet etmenin tadını çıkaran talihliler sosyal medyanın önemini bir kez daha kanıtlamış oldular. Filmin sosyal medya çalışmaları yeni sürprizlerle devam edecek.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>