>

KÜLTÜR-SANAT

Sözün Bitti Yer: Depeche Mode

3 çift okurumuzu "Depeche Mode" konserine gönderiyoruz. Tıklayın!... Depeche Mode Konser Bileti Kazanın...
 
   
 
 
     
DEPECHE MODE İSTANBUL'DA!...

Bugüne kadar yaptığı etkinliklerle üç senedir rock dünyasının yıldızlarını Türkiye'de ağırlayan Binboamania, efsaneleri İstanbul'a getirmeye devam ediyor. Müzik ve eğlence hayatının değişmez içkisi Binboa Vodka'nın etkinlik markası Binboamania şimdi de Purple Concerts organizasyonu ile dört senelik uzun bir aradan sonra 12. albümü "Sounds of the Universe" ile hayranlarının karşısına çıkan Depeche Mode'u İstanbul'a getiriyor. 80'li yıllardan beri yaptıkları şarkılarla tüm dünyayı peşinden sürükleyen, Dave Gahan, Martin Gore ve Andy Fletcher üçlüsünden kurulu yaşayan efsane Depeche Mode, 22 ülke ve 28 şehirde gerçekleşecek olan "Tour of the Universe" turu kapsamında Binboamania ile üçüncü kez 14 Mayıs akşamı Santral İstanbul'da. Biletleri Biletix'te satışa sunulan “Binboamania 2009” kapılarını saat 16:00 açacak.Müzik ve eğlencenin buluştuğu etkinliklerin değişmez ismi Binboa Vodka, “Binboamania” ile rock dünyasının efsanelerini Türkiye'ye getirmeye devam ediyor. 4 yıllık bir suskunluktan sonra 12. albümleri "Sounds of the Universe" ile hayranlarının karşısına çıkan Depeche Mode, Binboamania ile 3. kez İstanbul'da. 22 ülke ve 28 şehirde gerçekleşecek olan "Tour of the Universe" dünya turu kapsamında İstanbul'a gelen Depeche Mode, Binbomania ile 14 Mayıs Perşembe akşamı Santral İstanbul'da olacak.

Binboamania, daha önce efsane rock grubu Dream Theater, rock gitar tarihinin en büyük isimlerinden Joe Satriani, İngiltere'nin kült punk-rock gruplarından New Model Army ve İskoçya’nın çıkardığı en önemli indie-rock gruplarından Travis’i Türk rockseverlerle buluşturmuştu. Binboamania şimdi de Nisan ayında çıkardıkları yeni albümleriyle yeniden dünyayı sallayan, New Wave'in yaşayan en büyük efsanesi Depeche Mode'u İstanbullu hayranlarıyla buluşturuyor.

Depeche Mode hayranlarının dört yıl gibi uzun bir süre sabırla beklediği yeni albüm "Sounds of the Universe", grubun 75 milyonu aşkın albüm satışı gerçekleştirdikleri 28 yıllık görkemli kariyerinde "Playing The Angel"dan sonraki 12. albüm. "Tour of the Universe" dünya turnesi kapsamında sadece Avrupa'da 1.3 milyonu aşkın hayranıyla buluşacak olan Depeche Mode, yeni şarkılarını Binboamania ile 14 Mayıs Perşembe akşamı Santral İstanbul'da İstanbullu hayranları için söyleyecek.

Depeche Mode
tarih : 14.05.2009 21:00:00
mekan : santralistanbul
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>