>

KÜLTÜR-SANAT

Tarkan.com Yayında…

Tarkan’ın resmi internet sitesi Tarkan.com yenilenen yüzüyle açıldı.
 
   
 
 
     

İki yıl aradan sonra “Adımı Kalbine Yaz” albümüyle müzik marketlerde yerini alan TARKAN, Tarkan.com’un yenilenen yüzüyle internet dünyasında da yerini alıyor. Güncel Tarkan haberleri, fotoğrafları ve videolarıyla desteklenen Tarkan.com, Tarkan severlerin kesintisiz iletişim platformunu oluşturuyor.Biyografi, diskografi, galeri, video, extra, basın ve aktivizm ana başlıklarıyla şekillenen Tarkan.com, Tarkan’ın müzikal geçmişine, desteklediği sosyal sorumluluk projelerine geniş yer veriyor.

Sevgi Sanlı tarafından kaleme alınan Tarkan biyografisi, Tarkan’ın kişisel ve müzikal duruşunu ifadelendiriyor.

Diskografi bölümünde Tarkan’ın dünden bugüne müzik yolculuğu Tarkan severlerle paylaşılıyor.Galeride, Tarkan’ın konser fotoğraflarından ve stüdyo çekimlerinden seçilmiş özel kareler yer alıyor. Tarkan’ın çok sevilen videoları ve extra bölümünde toplanan duvar kağıtları ve ekran koruyucular Tarkan.com’un en çok tıklanmaya aday bölümlerini oluşturuyor.Tarkan’ın konser takvimi ve Tarkan’la ilgili güncel haberler de siteden izlenebiliyor.

Tarkan’ın, doğa ve hayvan sevgisini ifadelendirdiği aktivist yanını Tarkan severlerle buluşturan Aktivizm bölümünde, Doğa Derneği ve Peta verilen linklerle destekleniyor.Tarkan severlere çok özel bir içerik sunan T-Zone bölümünde, Tarkan şarkılarının daha once hiç yayınlanmamış versiyonları ve Tarkan’ın görüntülediği doğa fotoğraflarından oluşan bir galeri yer alıyor. T-Zone’a sadece Tarkan.com sitesine üye olan Tarkan severler erişebiliyor.

Tarkan.com güncellemeleri, Facebook.com/tarkanonline, Twitter/tarkanonline, Myspace/tarkanonline adreslerinden de takip edilebiliyor.Türkçe ve İngilizce olarak görüntülenebilen Tarkan.com, Tarkan severler tarafından açılan fan sitelerine verdiği linklerle tüm Tarkan severleri sanal dünyada buluşturuyor.

Web: www.Tarkan.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>