>

KÜLTÜR-SANAT

Türk Ceo’nun Hayatı Film Oluyor!

Gamze Cizreli işleriyle dünyaya, hikayesiyle sinemaya ilham verdi!
 
   
 
 
     

Başarılı iş insanı Gamze Cizreli'nin hayatı beyazperdede...Big Chefs'in kurucu ortağı ve ceo'su Gamze Cizreli'nin hayatı film oluyor. Kısa sürede olağanüstü bir başarıya imza atan ve birçok kadın girişimci için rol model olan Cizreli'nin hayatından esinlenilerek haz ırlanan sinema filmi 'Tarifte Aşk Var' için start verildi.

Uzun zamandır bir kadın başarı hikayesi arayan ve özel projeler üreten ünlü yönetmen ve yapımcı Erdal Murat Aktaş, Cizreli'nin hayatından ilham alan sinema filminin çekimlerine yakında başlanacağını açıkladı.Yılın en iddialı yapımlarından birisi olacak proje için Aktaş oldukça heyacanlı.

Aktaş, “Gamze hanımın hayatı,mücadelesi, duruşu, Mevlana sevgisi ve gerçekçiliği beni çok etkiledi. Tek başına dünya çapında bir marka yaratmış, gerçek bir başarı hikayesi olan çok önemli bir kadın. Kadınları ve özellikle gençleri motive edecek, sarsacak bir film hazırlıyoruz. Hayat cesurları sever sloganı ile yola çıkıyoruz. Amacımız güzel izler bırakan, başarılı bir filme imza atmak. Başrollerde sürpriz ve önemli isimler rol alacak” dedi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>