>

KÜLTÜR-SANAT

Turkcell Vadi ‘de Bu Hafta

Üç yıldır Türkiye’nin en önemli sanatçılarının sahne aldığı, Türkiye’nin en yeni, en genç etkinlik mekanı Turkcell Vadi’de bu hafta Duman ve Athena sahne alıyor.
 
   
 
 
     

Atlantis Yapım, SM Production ve Vadistanbul iş birliğiyle hayata geçirilen Turkcell Vadi, şehrin en iyi etkinliklerini müzikseverlere, sanatseverlere sunmaya devam ediyor Bugüne dek konserlerden tiyatrolara, özel organizasyonlardan festivallere; birçok farklı etkinliğe ve değerli sanatçıya ev sahipliği yapan Turkcell Vadi , Türkiye’nin en yeni ve en genç açık hava sahnesi. Türkiye’deki en büyük sabit sahnesiyle birlikte modern teknoloji ile donatılmış ses ve görüntü sistemlerine sahip olan Turkcell Vadi uzun yıllar boyunca şehrin buluşma noktası ve en güzel anıların merkezi olma iddiasında.Turkcell Vadi’de , 22 Temmuz Cuma Duman, 23 Temmuz Cumartesi Athena müzikseverlerle buluşacak.

Duman, 22 Temmuz Cuma


Son olarak 2013 yılında yayımladığı 'darmaduman' albümünü uzun süre satış listelerinde bir numarada tutan DUMAN, Türkiye’nin dört bir yanında konserlerine devam ederken, İstanbul seyircisiyle yeniden 22 Temmuz Cuma Turkcell Vadi sahnesinde buluşacak. Güçlü performansları ile Türk rock müzik sahnesinin en unutulmaz grupları arasında yer alan Duman’ı yıllardır yalnız bırakmayan sadık hayran topluluğunun konsere büyük ilgisi var.

Kaan Tangöze, Batuhan Mutlugil, Ari Barokas ve Mehmet Demirdelen’den oluşan Duman, coşku dolu ve yüksek enerjili bir konsere daha imza atmaya hazır. Her konserinin biletleri günler öncesinden tükenen Duman, 3 saate yakın sürecek müzikal performansı ile izleyenlerini yine büyüleyecek.

Athena, 23 Temmuz Cumartesi


Yurtiçinde ve yurtdışında sayısız konser ve festivalde yer almış, Türk rock müzik tarihinin en önemli gruplarından Athena, Temmuz ayında Turkcell Vadi İstanbul sahnesinde sevenleriyle buluşuyor

Her Şey Güzel Olacak, Serseri Mayın, Parçalanıyoruz, Yaşamak Var Ya, Ben böyleyim, Arsız Gönül ve birçok sevilen şarkısını söyleyecek. Athena sahne performansı ile farkını yine ortaya koyacak. Grup hit olmuş şarkılarının yanı sıra farklı müzik türlerini kendi tarzlarında yorumladıkları özel repertuvarları ile unutulmayacak bir konsere daha imza atacak. Athena yaz boyunca yoğun bir konser takvimi ile dinleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. 23 Temmuz da Turkcell Vadi ‘de sevenleriyle buluşacak.

‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ konserler serisinde ise Temmuz ayı konserleri;

Candan Erçetin 29 Temmuz


Müzik dinleyicisinin her çalışmasını büyük bir heyecanla beklediği Candan Erçetin, 29 Temmuz tarihinde Turkcell Vadi Açıkhava sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

maNga 30 Temmuz

Türkçe Alternatif Müziğin öncü grubu maNga, Mayıs ayında Turkcell Vadi sahnesinde binlerce seveniyle unutulmaz bir geceye imza atmıştı. Her konserinde oluğu gibi grubun biletleri günler öncesinden tükenen Mtv ödüllü Eurovison ikincisi Türkçe Alternatif Müziğin öncü grubu maNga 5. Stüdyo albümleri Antroposen'i canlı olarak Turkcell Vadi seyircisi ile paylaşmaya hazırlanıyor.

İnsan çağı olarak adlandırılan antroposen çağı grubun söz ve görsellerine yoğun bir biçimde etki etti. Albümün ilk bölümünü 14 Aralık'ta yayınlayan maNga, Atlantis ile planladığı Türkiye turuna bu konserle devam ediyor olacak.
Türkiye'nin en yeni en genç açıkhava sahnesi Turkcell Vadi'de gerçekleşecek konser serisinde maNga 30 Temmuz akşamı siz müzikseverlerle tekrar buluşacak.

Fatma Turgut 31 Temmuz

2007 yılında Model isimli rock müzik grubuna katıldı. Model grubu ile birlikte Perili Sirk (2009), Diğer Masallar (2011) ve Levla’nın Hikayesi (2013) isimleri taşıyan 3 albüm yayınladı. Sertab Erener ve Demir Demirkan ile birlikte çalışma fırsatı bulduğu "Diğer Masallar" albümünden yayınlanan "Değmesin Ellerimiz" ve “Pembe Mezarlık” şarkıları ülke çapında büyük ilgi gördü.

Birçok şehirde çok fazla sayıda sahne alma fırsatı yakaladı. Aynı zamanda Sabri Tuluğ Tırpan’ın Kahraman Türk Kadınları Oratoryosunda solist olarak yer alıp yine Sabri Tuluğ Tırpan’ın Rock Antolojisi projesinde solistlik yaptı. Kariyeri boyunca birçok reklam müziği seslendirdi. 2018 yılında çıkarttığı ; ilk albümü “Elimde Dünya” ile çok ses getiren Fatma Turgut bu sezon ikinci kez 31 Temmuz akşamı Turkcell Vadi’de yeniden siz sevenleriyle buluşacak. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>