>

KÜLTÜR-SANAT

Turkcell Yıldızlı Geceler Başladı!

Müzikseverlerin heyecanla beklediği Turkcell Yıldızlı Geceler, 1 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde başladı.
 
   
 
 
     

Pera Event organizasyonu ile gerçekleşen konserler, Turkcell'in 20. yılı şerefine tüm Ağustos boyunca devam edecek.

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en uzun soluklu konser serisi Turkcell Yıldızlı Geceler’de bu hafta Aşka Dair Şarkılar’la Cengiz Kurtoğlu, Kutsi, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun, Serdar Ortaç, Monica Molina, BirsenTezer ve Bülent Ortaçgil, MFÖ ve Iyeoka sahne alacak!

Turkcell Yıldızlı Geceler’in cazip programı, her yaz olduğu gibi bu yaz da müzikseverleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ne çekecek. Günümüz müziğine damga vuran yabancı müzisyenler ve Türkçe sözlü müziğin efsanesi haline gelen pek çok yıldız, Ağustos ayı boyunca Açıkhava Sahnesi’nde parlayacak.

Turkcell Yıldızlı Geceler’de 4 – 9 Ağustos tarihleri arasında Aşka Dair Şarkılar’la Cengiz Kurtoğlu, Kutsi, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun, 20. Sanat Yılı’nı kutlayacak olan Serdar Ortaç, İspanyol Diva Monica Molina, eşsiz performansları ile Birsen Tezer ve Bülent Ortaçgil, yılların eskitemediği MFÖ ve buğulu sesi ile Iyeoka sahne alacak!

Pera Event organizasyonu ile gerçekleşecek olan Turkcell Yıldızlı Geceler’de seyircileri her konser öncesinde 350 metrekarelik bir alanda muhteşem görsel şovlar, 3 boyutlu video projeksiyon gösterileri bekliyor.

Bu Hafta Turkcell Yıldızlı Geceler Konserleri:

4 Ağustos Cengiz Kurtoğlu
5 Ağustos Serdar Ortaç
6 Ağustos Monica Molina
7 Ağustos Birsen Tezer ve Bülent Ortaçgil
8 Ağustos MFÖ
9 Ağustos Iyeoka


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>