>

KÜLTÜR-SANAT

Turkcell Yıldızlı Geceler Muhteşem Konserlerle Devam Ediyor!

Müzikseverlerin heyecanla beklediği Turkcell Yıldızlı Geceler, 1 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde başladı.
 
   
 
 
     

Pera Event organizasyonu ile gerçekleşen konserler, Turkcell'in 20. yılı şerefine tüm Ağustos boyunca devam edecek.

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en uzun soluklu konser serisi Turkcell Yıldızlı Geceler’de bu hafta Karadeniz Gecesi’nde Niyazi Koyuncu, Karmate ve Suat Saka, Kurtalan Ekspres eşliğinde Şevval Sam, Mustafa Ceceli, Sibel Can, Erol Evgin ve Ferhat Göçer sahne alacak!

Turkcell Yıldızlı Geceler’in cazip programı, her yaz olduğu gibi bu yaz da müzikseverleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ne çekecek. Günümüz müziğine damga vuran yabancı müzisyenler ve Türkçe sözlü müziğin efsanesi haline gelen pek çok yıldız, Ağustos ayı boyunca Açıkhava Sahnesi’nde parlayacak.

Turkcell Yıldızlı Geceler’de 11 – 16 Ağustos tarihleri arasında Karadeniz Gecesi çatısı altında Niyazi Koyuncu, Karmate ve Fuat Saka, unutulmaz grup Kurtalan Ekspres eşliğinde Şevval Sam, özel konuğu Lara Fabian ile Mustafa Ceceli, sürpriz konuğu ile Sibel Can, Türk Pop Müziğinin en önemli temsilcilerinden Erol Evgin ve Symphonie D'orient Project ile Ferhat Göçer hayranları ile buluşuyor.

Pera Event organizasyonu ile gerçekleşecek olan Turkcell Yıldızlı Geceler’de seyircileri her konser öncesinde 350 metrekarelik bir alanda muhteşem görsel şovlar, 3 boyutlu video projeksiyon gösterileri bekliyor.

BU HAFTA TURKCELL YILDIZLI GECELER KONSERLERİ:

11 Ağustos Karadeniz Gecesi: Fuat Saka, Niyazi Koyuncu ve Karmate
12 Ağustos Şevval Sam - Kurtalan Expres
13 Ağustos Mustafa Ceceli - Özel Konuk: Lara Fabian
14 Ağustos Sibel Can
15 Ağustos Erol Evgin
16 Ağustos Ferhat Göçer - Symphonie D'orient Project


BİLETİM CEPTE TURKCELL YILDIZLI GECELER'DE

Biletim Cepte servisi ile "Turkcell Yıldızlı Geceler" etkinliğinde biletler cep telefonuna SMS olarak geliyor ve etkinlik mekânına girerken görevlinin akıllı telefonundaki uygulama ile doğrulanıyor. Servisten tüm operatörlerin aboneleri faydalanabiliyor.

“Biletim Cepte” servisi, internet üzerinden kolayca satın alınabilen "Turkcell Yıldızlı Geceler" biletleri için kağıt bileti ve teslimat sorununu da ortadan kaldırıyor. Böylelikle özel teslimat noktalarına gitmek ya da etkinlik girişinde kuyruk beklemeye gerek yok.

Biletix'ten satın alınan biletler, kullanıcının "Biletim Cepte" seçeneğini tercih etmesi durumunda, kağıt bileti yerine cep telefonuna SMS olarak geliyor. Biletix müşterilerinin etkinliği girebilmesi için gelen SMS'teki kodu etkinlik mekânına girişte görevlinin akıllı telefonuna okutması yeterli. Herhangi bir abonelik gerektirmeyen Biletim Cepte servisi tüm cep telefonu modelleriyle uyumlu ve akıllı telefona ihtiyaç yok.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>