>

KÜLTÜR-SANAT

Yıldız İsimler ‘İyi Oyun’da Buluştu!

Sıradışı ve iddialı bir gençlik filmi geliyor...
 
   
 
 
     

Genç kuşağın yıldız isimleri ‘İyi Oyun’ adlı gençlik filminde bir araya geldi. Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Bahar Şahin ve Kerem Bürsin gibi ünlü oyuncularla Youtube’da tıklanma rekorları kıran eğlence videolarıyla, Türkiye’nin en popüler Youtuber’ı haline gelen Orkun Işıtmak’ı buluşturan, farklı konusuyla çok konuşulacak film, sonbaharda vizyona girecek.

Genç ve yıldız isimleri buluşturacak ‘İyi Oyun’ adlı gençlik filmi milyonların oynadığı bilgisayar oyunu League of Legends’ın Türkiye’deki büyük turnuvasına hazırlanan beş gencin hikayesini anlatacak. Beş genç, dünyayı kasıp kavuran League of Legends turnuvasında birinci olmak için heyecan dolu bir mücadeleye girecek. Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Bahar Şahin, Doğaç Yıldız, Tolga Canbeyli, Bada Oh Deniz ve Kerem Bürsin ile Türkiye’nin en popüler Youtuber’ı Orkun Işıtmak’ın başrollerinde yer aldığı film, sinemaseverlere adrenalin dolu anlar yaşatacak.

Doruk Acar, Hakan Baş, Alper Özdemir ve Alper Çağlar'ın yapım şirketi Eludis, Kemal Çömelek ve Kerem Bürsin'in yapım şirketi Braveborn ile Fikiron ortak yapımı olan ‘İyi Oyun’un yönetmen koltuğunda Netflix’in ilk Türk dizisi ‘The Protector’ın (Koruyucu) yönetmenliğini yapan Umut Aral otururken, senaryosunu ise Emre Sirel kaleme aldı.

Konusu ve oyuncu kadrosu kadar güçlü prodüksiyonu ve müzikleriyle de çok konuşulacak ‘İyi Oyun’, sonbaharda sinemaseverlerle buluşacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>