>

KÜLTÜR-SANAT

Yılın En İddialı Komedi Filmi Bana Bir Soygun Yaz

Bu filmde kahkaha var….
 
   
 
 
     

Hikayesi İnci Uluçay tarafından yazılan, yönetmenliğini ise Biray Dalkıran'ın üstlendiği filmin başrolünde, daha önce canlandırdığı karakterler ile seyircinin kalbinde farklı bir yer edinen Hakan Yılmaz yer alırken, Bana Bir Soygun Yaz'ın başlıca rollerinde; Çetin Altay, Umut Oğuz, Mehmet Özgür, Sera Tokdemir, Hazel Çamlıdere ve Yosi Mizrahi bulunuyor.

Kolunu mafyaya kaptıran üç kafadarın, karanlık adamlardan kurtulmak için verdikleri komik mücadelenin hikayesi...

Eser Film ve Fono Film'in yapımcılığında hayata geçirilen Yılın en iddialı komedi filminin konusu ise şöyle:

Hakan Yılmaz'ın canlandırdığı Onur, bir gün yolculuk sonunda teslim etmek üzere emanet bir kutu alır. Aynı gün de aldatıldığını düşünen sevgilisi Leyla çıkan tartışmanın ardından, Onur'un tüm eşyalarını verilen emanet kutuyla birlikte üzerine kolonya dökerek yakar. Fakat Onur, o kutuda ne olduğunu çok acı bir şekilde öğrenecektir. Onur, sonradan arkadaşlarını da dahil ettiği girdabın içinde o 'emaneti' geri ödemek için soygun yapmayı bile düşünür...14 Aralık'ta gösterime girecek filmde, filmin maskotu olan keçi Polat da, kahramanlarımızın korkulu rüyası mafya lideri Hacamat'ın en sadık elemanlarından biri olarak izleyiciyle buluşacak. Filmin sonunda jeneriğin akmaya başlamasıyla beraber seyirciyi bir de sürpriz bekliyor!

Bana Bir Soygun Yaz "Denize düşen yılana sarılır!" dedirtirken, izleyicisine aynı zamanda "Siz olsaydınız ne yapardınız?" diye soruyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>