>

KÜLTÜR-SANAT

“Yönetmenlikten Emekli Olunca Yemek Programı Yapabilirim”

Çağan Irmak ilk defa bir yemek programında yemek yaptı...
 
   
 
 
     

Sedef İybar, ‘Sedefli Lezzetler’ programında başarılı yönetmen Çağan Irmak’ı ağırladı. Mutfağa olan ilgisiyle de bilinen Çağan Irmak hem Girit usulü kabak yaptı hem de 18 Aralık’ta vizyona girecek olan ‘Nadide Hayat’ filminden bahsetti. Çağan Irmak mutfak bilgisi ve keyifli sohbetiyle adeta programı ele geçirdi.

“KOLTUKTA OTURARAK FİLM ÇEKMİYORUM”

Sedef İybar; “Demet (Akbağ) sizden çok bahsetti. İşlerinizi çok pratik ve dakik yaparmışsınız. Doğru mudur? diye sorunca Çağan Irmak: “Film çekerken ekibin arasına katılıyorum. Koltukta oturarak film çekmiyorum. Enerjili bir filmdi ve her dakikasında oyuncuların yanında olmak istedim. Genç bir ekip vardı filmde. Demet ve benim tecrübem ile onların heyecanları karıştı çok güzel oldu. Bugünü yaşamayı anlatıyor ‘Nadide Hayat’, anı yaşamanın değerini yansıtıyor seyircilere” dedi.

DEMET AKBAĞ’DAN SÜRPRİZ!

Program sırasında adı sıkça geçen Demet Akbağ da canlı yayına telefonla bağlanarak sürpriz yaptı. Akbağ: “Sen benim yiyemediğim Girit kabağını benden önce yiyorsun. Bir ay boyunca bu yemeği dinledik sette, yemek sana nasip oldu. Vallahi neşelendim sabah sabah sizi görünce” dedi.

“YEMEK YAPMAYI ANNEMDEN ÖĞRENDİM”

Arkadaşları arasında ünlü olan Girit usulü kabağı yaparken Çağan Irmak: “Yemek yapmayı annemden öğrendim. Annem bir Ege kadınıdır, çok güzel yemek yapar. Bu yemeği de tüm arkadaşlarım çok sever” dedi ve yaptığı yemeği instagram arkadaşlarına armağan etti.

“ZEYTİN AĞACI GÖRÜNCE SARILIYORUM”


Programda doğayla arasının çok iyi olduğunu söyleyen Çağan Irmak: “Doğaya koy beni, ben ölmem, tüm bitkileri tanırım. Seferihisarlılara buradan selam gönderiyorum. Kolumda zeytin dövmesi var. Bence zeytin medeniyetlerin başlangıcıdır. Hatta zeytin ağaçı görünce sarılırım. Kendi zeytinimi kendi ağaçlarımdan alıyorum” dedi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>