>

MAGAZİN

Armağan Çağlayan ilk yazısını yazdı!

Selim Akçin’in yönetimindeki ve sorumlu müdürlüğünü Cengiz Semercioğlu’nun üstlendiği yeni Kelebek'te ilk köşe yazısını yazan Armağan Çağlayan, okurlarından bir istekte bulundu...
 
   
 
 
     
Hürriyet Gazetesi’nin en köklü markalarından, Altın Kelebek yarışmasıyla adı kendi sınırlarını aşan Kelebek, yeniden uçmaya başladı.

Yeni Kelebek'te sizi kimler bekliyor...

Bahar Korçan’dan Türk kadınına moda

Modellerini Anadolu’yu karış karış gezerek yaratan Bahar Korçan, Kelebek’te de Türk kadınına seslenecek. ‘Erkekler artık etek giyecek’, ‘Bu sene sutyenle gezmek moda’ gibi yazıları okumayacaksınız onda. Korçan’ın sizi yönlendirecek, dünya modasını anlatacak, Türk kadınının bedenini yakından tanıtacak yazıları sayesinde modaya bakışınız değişecek. Modayı işinin ehlinden okumak, emin olun hepimize iyi gelecek.


Armağan Çağlayan Sınıf Öğretmeni

Artık savuracağı saçları yok ama en az ekrandaki eleştirileri kadar sivri bir kalemi var. Kimin mi? Türkstar Yarışması’nın lafını esirgemeyen jüri üyesi Armağan Çağlayan’ın tabii. Ayşe Arman’ın röportajında da okuyacağınız gibi Çağlayan haftanın iki günü Kelebek için yazacak ve kendini, zevklerini anlatacak.
Armağan Çağlayan, okuyucuların önyargılı olmamalarını rica etti...


Ebru Çapa’nın Ayna’sı

Hürriyet Pazar’daki yazılarıyla bağımlılık yarattı. Artık hafta içi üç gün Kelebek okurlarına da ayna tutacak. Ebru Çapa’dan öyle ‘bayansı’ yorumlar beklemeyin. Ebru Çapa, hep yaptığını yapacak, yani içinizden geçirip de söylemediklerinizi kaleme alacak, bir de yenilik yapıp ‘asparagas’ yapacak.


Hülya Avşar’la Sohbet

Onu sanatçı olarak bilirdiniz, artık aynı zamanda bir işkadını. Türk televizyonlarının Oprah’ı. Şimdi de Kelebek’te yepyeni bir işe imza atacak Avşar. Kelebek sayfaları için ‘Hülya Avşar’la Sohbet’i hazırlayacak. Her hafta kendi seçeceği konularda, davet ettiği konuklarıyla saatlerce sohbet edecek. Ve siz bu sohbeti, Avşar’ın evsahipliğinde her pazartesi Kelebek’te okuyacaksınız. İlk konukları lise öğrencileri. Onlarla eğitim sistemini tartışıyor, belki Zehra için onlardan tüyo bile alıyor. Başka bir hafta kadın sağlığıyla ilgili toplayacak uzmanları, yatıracak masaya merak ettiklerini, çatır çatır alacak cevapları.


Uzmanlar yanıtlıyor

Sağlık sorunlarınızı Kelebek’le paylaşmak kadar ne rahatlatabilir ki sizi? Kelebek, sağlıkta benzersiz bir hizmet sunuyor. Çeşitli sağlık problemleri sorularınızı Mesude Erşan Türkiye’nin önde gelen uzmanlarından alacak. Ayrıca her pazartesiden cumaya sürecek yazı dizileri hazırlanacak. İlk haftanın konusu ‘Çocuklarda obezite’. Bir çocuk yetiştirirken Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’nun hazırladığı bu yazı dizisinden alınacak o kadar çok ders var ki!


Kubilay Gecelerde ve Cenker Tezel’den 10 Numara

Sosyete ve cemiyet hayatının takipçileri Kubilay (solda) ve Cenker yine gecelere karışıyor haberiniz olsun. Açığınız yoksa korkmayın! Ama saklayacak şeyiniz varsa üzgünüz. Kubilay Keskin ve Cenker Tezel, Kelebek okurlarının merak ettiği her daveti, her konseri, her ‘çıkışı’ büyüteç altına alacak! Kulaktan kulağa sadece onun yazdıkları konuşulacak.


Günün Mönüsü Sahrap Soysal’dan

Adını ve tariflerinin tadını bilmeyeniniz yok. Sahrap Soysal, her gün ‘bir yemek masalı’ hazırlayacak sizler için. Kendi mutfağından hiç duymadığınız lezzetleri de paylaşacak sizlerle, Türk mutfağının klasiklerini de anlatacak. Ne tarifleri kafa karıştıracak, ne de ölçüleri sizi elde şişe laboratuvara sokacak. Dili tatlı, eli tatlı olacak.


Ayşe Arman’la Saat 10’da Kordon’da

Bu bir oyun. Sevgili bulma oyunu. Ciddiye alsanız da almasanız da eğlenceli. Kadınlar da erkekler de kendilerini anlatmak için şu sorulara cevap verecekler: 1. Beni tanımalısın çünkü.... 2. Nasıl birini aradığımı anlaman için daha fazlası. 3. Vazgeçemeyeceğim 5 şey. 4. En sevdiğim aşk/seks filmi sahnesi. 5. En sevdiğim albüm, şarkı, şarkıcı. 6. Bugüne kadar söylediğim en berbat yalan. 7. Yatak odamda .... var. 8. En rahatsız olduğum an. Öyle upuzun cevaplar yok. Bir rumuzla birlikte yollayacak, oyuna katılacaksınız...


Cengiz Semercioğlu ile Full Ekran

Özlediniz değil mi? Bir televizyon programını izleyip de ertesi gün Cengiz Semercioğlu’nun yorumlarıyla kendinizinkini kıyaslamanın tadını başka ne verir ki? Semercioğlu Full Ekran’daki yorumlarında sizi hem gün için yönlendirecek, hem de en tarafsız gözlemlerle televizyon dünyasını, rating savaşlarını eleştirecek. Semercioğlu’yla Full Ekran’ı Hürriyet Kelebek’in TV sayfalarında bulacaksınız. Full eleştiri, full övgü, full haber bulacağınız sayfalarda günün filmleri, ekran yüzleriyle röportajlar, uykusuzlara tavsiyeler ve 16 kanalın ayrıntılı programı yer alacak.


Nil Karaibrahimgil Nil FM’de cızırtısız yayın yapacak

Kelebekler gibi uçuşan bir köşe Nil’inki. Küçücük bir kelebek kadar mutlu edecek küçücük ayrıntılar üzerine yazacak Nil. Küçük şeyleri keşfettikçe duyduğu büyük mutlulukla en az onun kadar siz de mutlu olacaksınız. Bu bir kitap olacak, bir müzik, belki de bir kelime. Hiç fark etmez Nil FM, hepsinden cızırtısız yayın yapacak.


Latif Demirci’den yeni tipler

Press Bey’in çizeri Latif Demirci, Kelebek için de bir yıldız yarattı. Elinden cep telefonunu düşürmeyen bir işkadını, aile hayatını (aslında bütün hayatını) telefonun tuşlarından nasıl idare eder? Bağımlısı olacaksınız.

kaynak: Hürriyetim

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>