>

MAGAZİN

Avşar Mudo Concept'e uyuyor mu?

Hülya Avşar tişörtleri piyasaya çıktı. Ancak basın toplantısı gergin geçti.
 
   
 
 
     
Hülya Avşar tişörtünün tanıtımı için Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taviloğlu ile Maslak'ta bulunan Mudo Consept mağazasında basın mensuplarının karşısına geçti.

Avşar, ticari çıkarlar gözetilmeden sırf bir hobi olarak Mudo ile birlikte " White T-shirt Concept by H" ürününü satacaklarını söyledi.

Hülya Avşar tişörtlerin satışından elde edilecek geliri şu an için bağışlamak gibi bir planı olmadığını belirtirken, "Kar amacı gütmüyoruz, hobi olarak yapıyoruz, parasal kısmında değiliz." dedi. Avşar, bir sanatçı olarak para kazanmasının en doğal hakkı olduğuna değinerek, "Vergi vermek istiyorum ülkeme birşeyler kazandırmak istiyorum." diye konuştu. Avşar 11 bin adet tişört bastırdıklarını ve tüm tişörtlerin kısa sürede biteceğini belirtti. Avşar, yurtdışından da en çok Arap ülkelerinden kendisine talep olduğunu kaydetti.

Bir basın mensubunun kendisine "Fiyatlar çok yüksek ama hepsinin satılmasını bekliyorsunuz. Elde ettiğiniz geliri ne yapacaksınız?" şeklindeki bir soruya sinirlenen Avşar, "Siz çok iğneli sorular soruyorsunuz." yanıtını verdi. Avşar elde edeceği geliri bağışlama düşüncesinde olmadığını söylerken bir vakıf ile irtibatının sürdüğünü kaydetti. Gelen bir başka soru da Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taviloğlu'na idi. Bir gazeteci, "Hülya Avşar Mudo Consept'e uyuyor mu?" şeklinde sorunca Hülya Avşar agresifleşerek, basın mensubunun hangi basın kuruluşundan geldiğini sordu. Avşar, halka mal olacak işler yapmaya çalıştığı cevabını verirken, çok sinirlendiği gözlerden kaçmadı.

Taviloğlu ise Hülya Avşar'ın kendi konseptlerine uyduğunu belirterek, "Hatır için bu imkanı sunmuyoruz. Bir marka olan Hülya Avşar ile önemli bir adım atmış olduk." diye konuştu. Taviloğlu satışlardan elde edilecek gelirin küçük bir yüzdesinin kendilerine kalacağını büyük kısmının da Hülya Avşar'a verileceğini söyledi. Hülya Avşar'ı bir marka olarak niteleyen Taviloğlu, doğru bir iş yaptıklarına inandıklarını dile getirdi. Taviloğlu bu ürüne herkesin ulaşabileceğini belirterek, "Sürümden kazanalım istedik. Kalitesine göre düşük bir fiyat belirledik." dedi.

Haberturk

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>